Pentium P6100 sisteme Windows sürümü önerisi

Ozanmsc19

Attopat
Daha fazla  
İşlemcim böyle Windows 10 kullanıyorum SSD var ama PC bir ısınıyor sanki maden ocağında demir eritirmiş gibi. Hangi Windows sürümü benim için uygundur bu arada Linux sevmiyorum denemedim ama YouTube'dan izlediğim videolarda Linux'ta FPS farkı çoktu Windows mesela 60 FPS alırken Linux 43 FPS alıyordu.

Windows 8.1 kullanabilirsiniz ek olarak bilgisayarinizin temizliğini ve termal macun yenileme yaparsanız ısıda önemli derece düşüş görürsünüz.

İşlemcim böyle Windows 10 kullanıyorum SSD var ama PC bir ısınıyor sanki maden ocağında demir eritirmiş gibi. Hangi Windows sürümü benim için uygundur bu arada Linux sevmiyorum denemedim ama YouTube'dan izlediğim videolarda Linux'ta FPS farkı çoktu Windows mesela 60 FPS alırken Linux 43 FPS alıyordu.
Windows 8.1 öneririm. Hatta olursa Hackintosh (işlemci desteklenmiyormuş kusura bakmayın) yapmanızı hayli hayli öneririm. Ama FPS artarmı konusunda emin değilim. Bu arada ısınması cihazın çok tozlanmasından olabilir.
Bir yere sordum termal macun değişimi için 100 TL istedi normal mi?
Hocam kaliteli bir termal macun kullanacaksa evet normal. Ama gidip üstüne saçma sapan “Termal Macun Quality” gibi şeyler yazan bir termal macun sürüyorsa hiçççç bulaşmayın.

Son düzenleme:
Windows 8.1 öneririm. Hatta olursa Hackintosh yapmanızı hayli hayli öneririm. Ama FPS artar mı konusunda emin değilim. Bu arada ısınması cihazın çok tozlanmasından olabilir.

Hocam kaliteli bir termal macun kullanacaksa evet normal. Ama gidip üstüne saçma sapan “termal macun quality” gibi şeyler yazan bir termal macun sürüyorsa hiçççç bulaşmayın.

Hackintosh nedir hiç duymadım.

Hackintosh nedir hiç duymadım.
Hocam sanırım biliyorsunuzdur sadece Mac’lerde çalışan bir işletim sistemi var. O da macOS. Ama biraz modifiye ile normalde Windows veya Linux kullanan bilgisayarlara yüklenebiliyor.

Edit : İşlemcinizin içerisindeki iGPU ve işlemci desteklenmiyormuş. O yüzden büyük ihtimalle macOS kuramazsınız.

Windows 7 kursam Among Us GTA San Andreas oynayabilir miyim ama virüslü Windows 7 isolarından korkuyorum Steam hesabım çalınır diye. Temiz ISO veren forumda birisi var mı?

Geri
Yukarı