Performans için Windows 11 mi 10 mu?

Matrixz852

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bilgisayara format atacağım fakat hangi Windows'a geçeceğimi şaşırdım. Benim için öncelik performans. Söylentilere göre Windows 11 performans olarak Windows 10'u solluyor. Siz ne diyorsunuz? Hangisine geçeyim ve son olarak geçeğim Windows'u lisanssız yani etkileştirmeden kullanacağım, sizce performans düşüşü olur mu?
Sistemim:
-i5 10400F.
-GTX 1660 Super.
-RAM: 16x1 3600MHz.

10 daha stabil. 11 kullanıyorum ve herhangi bir performans sorunu yaşamıyorum ancak sanırım herkes benimle aynı tecrübelere sahip değil. Üstteki arkadaşın söylediği gibi, güvenlik endişeleriniz yoksa Custom ISO kurup çok daha az kaynak kullanan bir işletim sistemini de kullanabilirsiniz. ReviOS11 kullanıyorum ben de.

Merhaba arkadaşlar bilgisayara format atacağım fakat hangi Windows'a geçeceğimi şaşırdım. Benim için öncelik performans. Söylentilere göre Windows 11 performans olarak Windows 10'u solluyor. Siz ne diyorsunuz? Hangisine geçeyim ve son olarak geçeğim Windows'u lisanssız yani etkileştirmeden kullanacağım, sizce performans düşüşü olur mu?
Sistemim:
-i5 10400F.
-GTX 1660 Super.
-RAM: 16x1 3600MHz.

Hocam size önerim Windows 10 kurmanız. Bir W11 kullanıcısı olarak W11 içinde ok fazla bug var. Performans açısından Windows 10 daha iyidir ayrıca.

Geri
Yukarı