PES 2017 dosyalarında virüs var mı?

Arkadaşlar, PES 2017 indirmek istedim. Fakat herhangi bir platformda artık satışı olmadığından ötürü mecburiyetten crackli bir şekilde yükledim. Yüklediğim dosyanın içerisindeki setup dosyasını açmadan virüs taraması yapmak istedim ve 5 adet uyarı bulundu. Setup dosyasına tıklayıp açmadım/çalıştırmadım, virüs varsa virüs bulaşmış mıdır?

Bıraktığım ekran görüntüsünü incelerseniz sevinirim genelde bu tarz uyarılardan bir şey olmaz deniliyor. VirusTotal'den yaptım taramayı.

Eki Görüntüle 2193053

Portikal net den bakabilirsiniz PES 2013 (2022) yamasını oradan indirmiştim temizdi.

Hocam virüs olabilir. Kaspersky sıkıntı yapmış.

Ben de Kaspersky'ı görünce şüphelendim hocam. Dosyayı sildim açmadan tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Açmamanı tavsiye ederim çünkü execution parents yerinde bir tane dosya var ve o dosyanın VirusTotal sonucuda 40/68 çıkmış Virustotal buradan bakabilirsin.

Sağ olun hocam dosyayı açmadan sildim.

Portikal netden bakabilirsiniz PES 2013 (2022) yamasını oradan indirmiştim temizdi.

Evet portikal.net sayfasını biliyorum hocam. Dediğiniz gibi denerim çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Geri
Yukarı