Philips 48OLED708 alınır mı?

Philips 2 tane TV aldım ikinde de servis sorunu yaşadım. Bence uzak durulması gereken bir firma. Yetkili servisleri dolandırıcıların elinde. Samsung hem servis hem de kalite konusunda bence Türkiye'de 1. sırada.

Alınır tabi. Bende 2 tane Philips TV var biri 12 yıllık, diğeri 6 aylık. Her ikisindede tek bir sorun yaşamadım. Zaten ambilight bambaşka birşey!

12 yıllık emektarım 👍

Eki Görüntüle 2116181
Alınır tabi. Bende 2 tane Philips TV var biri 12 yıllık, diğeri 6 aylık. Her ikisindede tek bir sorun yaşamadım. Zaten ambilight bambaşka birşey!

12 yıllık emektarım 👍
1707921563059.png

1707922024087.png

Keşke bu modelinin güncelini çıkartsalar. Bambaşka birşey bunlar TVden öte.

12 yıllık emektarım 👍

Eki Görüntüle 2116181

1707921563059.png

1707922024087.png

Keşke bu modelinin güncelini çıkartsalar. Bambaşka birşey bunlar TVden öte.
1707922217452.png

Son düzenleme:
Aldım hocam umarım sorunsuz olur. Ölu piksel ve OLED yanması olmaz umarım. Ölü pikseli servis kurarken kontrol etmek daha mı iyi olur?

Aldım hocam umarım sorunsuz olur. Ölu piksel ve OLED yanması olmaz umarım. Ölü pikseli servis kurarken kontrol etmek daha mı iyi olur?
Neyi aldınız tam olarak? Ilk etapta kargo geldiğinde en ufak bir zarar olmamalı pakette, eğer pakette zarar/ hasar varsa teslim almayın kurye ne derse desin! Sonrasında servis kurmaya geldiğinde acele etmesinler test et güzelce. Güle güle kullanın.

Neyi aldınız tam olarak? Ilk etapta kargo geldiğinde en ufak bir zarar olmamalı pakette, eğer pakette zarar/ hasar varsa teslim almayın kurye ne derse desin! Sonrasında servis kurmaya geldiğinde acele etmesinler test et güzelce. Güle güle kullanın.
Sağ olun. 48OLED708/12.

Güzel TV, ses çıkışı 40 W, 5 Ghz wifi, 100/120 Hz ekran yenileme, gelişmiş ambilight var bunda vs..
Hocam OLED yanması için alabileceğim önlemler nedir? Statik görüntü ve logolu yayın izlemiyorum ama oyun oynarken de HUD ekranları sabit. Bu kadar kafaya takmaya gerek var mıdır?

Geri
Yukarı