Philips 50PUS8807 120 Hz vs Philips 58PUS8507 60 Hz

rainbow6

Hectopat
Daha fazla  
Bahsettiğim 2 TV arasında kaldım. 50 inç olan 58 inç olan.

Birisi 120 Hz ve 50 inç: PHILIPS 50PUS8807 50 inç 126 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 3 Taraflı Ambilight 4K Ultra HD LED TV

Diğeri ise 60 Hz ve 58 inç: PHILIPS 58PUS8507 58 inç 146 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 3 Taraflı Ambilight 4K Ultra HD LED TV

Birinde Hz, diğerinde inç faktörü var.

Fazla futbol izlemem arada film, dizi izlerim. 60 Hz yeterli olur mu?

Alınca koskocaman :) 58 inç almak mantıklı geldi.

Sizce 2 TV arasından hangisini tercih etmeliyim, neden?

Ve artı eksileri nelerdir? Birbirlerine göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin kullanımınız için 60Hz gayet yeterli. 50inc olanını kullandım küçük gibi düşünebilirsin ama gayet büyük 4K olması zaten yetiyor film ve dizi için. İzleme aralığın yüksek ise ona göre 58 tercih edebilirsin. Philips TV panellerin köşelerinde kararma olabiliyor aldığında ona dikkat etmeni öneririm.

Sizin kullanımınız için 60Hz gayet yeterli. 50inc olanını kullandım küçük gibi düşünebilirsin ama gayet büyük 4K olması zaten yetiyor film ve dizi için. İzleme aralığın yüksek ise ona göre 58 tercih edebilirsin. Philips TV panellerin köşelerinde kararma olabiliyor aldığında ona dikkat etmeni öneririm.

Şu iki üründe az önce radarıma takıldı.

Konuda bahsettiğim ürün ve bu ikisi arasından hangisini tercih etmem daha iyi olur sizce.

Yani panel olarak, yazılım olarak ve kalite olarak bu seçenekler arasında en iyi tercih hangisi olabilir ??

Geri
Yukarı