Philips Airfryer HD9252/90 vs Kumtel Fastfryer XXL 8,5 lt

ahmetdemirexe

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bekarım ve tek başıma kalıyorum yemek yaparken kullanmak için airfryer almayı düşünüyorum.

Philips Airfryer HD9252/90: -Bu ürünü dijital ekranı olduğu için ve marka güvenilirliği konusunda tercihlerim arasında bulunduruyorum.
*
Kumtel Fastfryer XXL 8,5 lt:
-Bu ürünü ise sadece 8.5 lt hacime sahip olduğu ve fiyatı çok uygun geldiği için listeme ekledim.

Aklıma takılanlar Philips modelini alırsam tek kişi için bile hacim konusunda yetersiz kalır mı? Dijital olduğu için ekstra kolaylık olacaktır diye düşünüyorum.
*
*

Kumtel alırsam markanın bir Philips kadar kaliteli olduğunu düşünmediğim için sıkıntı yaratır mı ve dijital olmadığı için ayarlamalarda zorluk veya ekstra zahmet oluşturur mu?

Philips için konuşacağım. Tek kişi için ideal boyutta. Dijital olması avantaj mı bilemiyorum. Ne pişirsem kontrollü pişiriyorum. Kendi özel programlarının süresi ile pisireceginiz ürünün süresi tutmayabiliyor çünkü. Yalnız geçen hafta 2600 liraya almıştım Philipsi amazondan.

Daha once bir kac baslikta yazmistim. Ben 4 lt modelini kullaniyorum, evde 3 kisiyiz. Bu urunler ozet olarak kucuk bir firin haliye butun esprisi kucuk olup az enerji harcamasi. Cok fazla bir program, dijital ekran vs gerektiren seyler degil. Aradaki fiyat farkina deger mi kendin degerlendirebilirsin, diger urun dijital degil diye kotu olarak dusunme.
Bildigim kadariyla kumtel baya eski bir firma uzun yillardir elektrikli isitici tarzi urunleri var, muhtemelen bu urunleride cinde yaptirip kendi markalari ile getiriyorlardir.
Imkanin varsa magazada gidip gorerek malzeme kalitesini bakarak degerlendirebilirsin.
Ben bu iki urun arasinda tercihte bulunsam kucuk olmasi ve dijital olmasi sebebi ile philips alirdim.

Edit: Bende Tefal var ve modeli ekrani falan philipse baya benziyor, bunlar bile tek ureticeden cikiyor olabilir, buyuk markalarda fason mal alip kendi markasi ile satabiliyorlar.

Geri
Yukarı