Philips HD9252/90 Airfryer 2640 TL'ye alınır mı?

Teyzemde vardı alınır ama tek sorun sen kadın mısın?

Anneme alacak olmam dışında sorun yok. Ayrıca kendime alacak olsam bile seni alakadar eden bir durum göremedim kardeş

1-2 kişilik öğün hazırlamaya yeten şeyler bunlar. Ona göre al.

0.8 kg diyor 500-600 g tavuk pişirilebilir mi bununla acaba?

Şaka ya gül diye niye bu kadar şey yaptın anlamadım.

Böyle saçma şeylere duyar kasan çok tip var maalesef. Benim şaka yapıp yapmadığını anlamam pek mümkün olmuyor kusura bakma.

İnceleme videosu varsa ona bak, hazneleri için farklı aparatlar da sunuluyordu galiba bu cihazlarda. 1 kilo göğüs bile sığar herhalde altlı üstlü koyunca.
Tamamdır teşekkür ederim hocam aratıyorum şimdi.

Bende vardı, çok küçük 1 Max 2 kişilik bence. Ki bence tek kişilik bu arada airfryer yerine mikrodalgalı fırın daha iyi olur airfryer abartılmış boş bir ürün bence. Şahsi fikrim.

Hocam annem için tavuk köfte patates vb pişirirken rahatlık olsun diye almak istiyorum. Bir de yeri geldiğinde kendim yapabilmek için çünkü ben yemek yapmaktan çok anlamıyorum pratik diyorlardı Air fryerlara kullanmadım hiç daha önce.

Hocam annem için tavuk köfte patates vb pişirirken rahatlık olsun diye almak istiyorum. Bir de yeri geldiğinde kendim yapabilmek için çünkü ben yemek yapmaktan çok anlamıyorum pratik diyorlardı Air fryerlara kullanmadım hiç daha önce.
Siz bilirsiniz tabi. Ama tabanı çok küçük, tabanı çok doldurunca da pişmiyor resmen üstü pişiyor altı kalıyor çok kuru oluyor yağ koyuyorsunuz falan falan. Alıncaksa büyüğü ve çok tabak tabak yemek yapılmaması gerektiğini düşünerek almak lazım onun dışında mikrodalgalı fırın dediğim gibi daha çok işinizi görebilir. Karar elbette sizin ben tecrübelerimi aktardım. Şunu da eklemek isterim önemli olan derinliği değil taban büyüklüğü çünkü üst üste yığma yapınca pişmiyor bu konuda xiaomi daha iyi olabilir çift katlı ve en azından modu var.

Geri
Yukarı