PHP temaları nereden satın alınır?

HTML bir temayı alıp kendimiz PHP çevirebilirsiniz bence. PHP temadan kastınız ne pek anlamadım doğrusu.
Her hangi bir PHP tema işte. İnternetten satın alıp kodlarını incelemek istiyorum. Yabancılar neler yazmış hangi sınıfları kullanmış ve s.

Bu siteyi biliyorum. Sorunsuz ve en güvenilir sitelerden biridir. Fakat PHP ile ilgili güzel bir blog temaları bulamadım burada.
CodeCanyon sitesinden baktım scriptlere. PHP ile ilgili scriptlere. Fakat blog scriptleri yok güzel. Temayı satın almakta açıkçası kodlarnı incelemek ve deneyimler yapmak üzerimde.

Bu siteyi biliyorum. Sorunsuz ve en güvenilir sitelerden biridir. Fakat PHP ile ilgili güzel bir blog temaları bulamadım burada.
CodeCanyon sitesinden baktım scriptlere. PHP ile ilgili scriptlere. Fakat blog scriptleri yok güzel. Temayı satın almakta açıkçası kodlarnı incelemek ve deneyimler yapmak üzerimde.
GitHub'da inceleyebilirsiniz.

Satın alıp bir bilginiz olmadan incelerseniz pek faydası olmaz. Önce PHP ve MySQL temellerini öğrenin, ardından GitHub'dan açık kaynak kodları inceleyin.

Geri
Yukarı