Piranha Encore C Type Double Multimedia Player Oto Teyp Nasıldır?

Arkadaşlar Piranha Encore C Type Double Multimedia Player Oto Teyp nasıldır? Bu teyp almayı düşünüyorum ama kararsızım. Önerileriniz nelerdir? Sizce bu teyp almalı mıyım?

Piranha Encore C Type Double Multimedia Player Oto Teyp Fiyatı
Bu ürünü almanızı önermem. İç bileşenlerinin kalitesi olsun, ses çıkış kalitesi olsun berbat. Yerine o fiyat bütçesinde Pioneer - Xetec - JVC gibi markalara yönelmenizi öneririm. Piranhanın Double DIN olmasına aldanmayın.

Bu ürünü almanızı önermem. İç bileşenlerinin kalitesi olsun, ses çıkış kalitesi olsun berbat. Yerine o fiyat bütçesinde Pioneer - Xetec - JVC gibi markalara yönelmenizi öneririm. Piranhanın Double DIN olmasına aldanmayın.
Aldım gayet güzel yani. Hiçbir sıkıntısını görmedim. Dediğiniz gibi değil yani. Lütfen kişileri yanıltmayalım.

Hayırlı olsun ne diyeyim. Pioneer-JVC gibi teyplere geçerseniz ne dediğimi anlarsınız. Ses kalitesi açısından da bariz fark var. Sırf oduble teyp olması insanları çok cezbediyor ama asıl amacı olan ses kalitesinden mahrum kalıyorlar.
Çok doğru, Universal marka teyp kullaniyordum, Roadstar'a geçiş yaptım seviye atladım. Acaba Sony'ye geçersem ne olur [emoji3]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı