Piyasadan kalkmış GTA Trilogy Classic linkleri

Bunu korsan olarak gören ve hala orijinal satın almak isteyen var ise de bu linkten alabilir:
Ama fiyatı çok tuzludur.
Azıcık güzel grafik isteyenler için 575 tl Definitive Edition.

Bu dosyalar güvenilir mi? Emin olamadım.

Hocam dediklerinizi yapıyorum ama ya yukarıda yazdığım hatayı veriyor ya da hiç hata vermeden direkt açılmıyor.
Sanırsam exe dosyası sorunlu başka bir exe dosyası indirin tekrardan açmayı deneyin. Bu şekilde sorunu çözebildim.

Son düzenleme:
Biliyorsunuz orijinal oyunlar piyasadan kalktı. Çok konu var. Özellikle GTA 3, GTA VC, GTA SA hakkında. Bundan dolayı oyunun CD sürümlerini paylaşıyorum. Güvenilirdir. Kurulumu ise diskleri RAR'dan çıkarıp "setup.exe" ile kurun. Disklerde ayrıca ses dosyaları var. Onları da atın oyunun ana klasörüne.

GTA 3:
https://archive.org/compress/grand-theft-auto-iii_202110/formats=ISO%20IMAGE&file=/grand-theft-auto-iii_202110.zip

GTA VC:
https://archive.org/compress/grand-theft-auto-vice-city_202110/formats=ISO%20IMAGE&file=/grand-theft-auto-vice-city_202110.zip

GTA SA:

https://archive.org/download/gta_sanandreas__pc/GTA%20San%20Andreas%20PC.iso

Herkese iyi oyunlar!

Gerçekten güvenilir mi? Şimdiye kadar bilgisayarıma hiç crack oyun indirmedim. Deneyen birisi yardımcı olursa sevinirim.

Hocam yükledim ancak DVD veya CD bulunamadı hatası alıyorum.
Şu konuya bakın:

Bu konuda 1.0 exe var. Onu, oyunun ana klasörüne atın.

Hocam çok yavaş indiriyor. İnternetim de hızlı. Normalde saniyede 6 MB indirirdi, bunu indirirken 250 KB ile indiriyor.
Hocam oyun (GTA 3) indi ama kurulumu anlamadım yardım eder misiniz? @ULSDRTR
Hocam kurmayı başardım fakat admin hesabı ile giriş yap gibi bir şey diyor bakabilir misiniz? Zaten admin hesabındayım.
Hocam bu sorunu da aştım fakat şimdi de 2. DVD hatası veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok yavaş indiriyor. İnternetim de hızlı. Normalde saniyede 6 MB indirirdi, bunu indirirken 250 KB ile indiriyor.
Hocam oyun (GTA 3) indi ama kurulumu anlamadım yardım eder misiniz? @ULSDRTR
Hocam kurmayı başardım fakat admin hesabı ile giriş yap gibi bir şey diyor bakabilir misiniz? Zaten admin hesabındayım.
Hocam bu sorunu da aştım fakat şimdi de 2. DVD hatası veriyor.
Hocam oyunu kurun normal şekilde. Setup.exe ile. Ardından şu konudaki exe dosyasını indirip oyunun ana klasörüne atın. Ayrıca WinRAR ile çıkardığınız 2.DVD'de "audio" klasörü var. Onu oyunun ana klasörüne atın. Bahsettiğim exe dosyası:

Ayrıca buradaki oyunları FDM veya IDM ile indirin.

Hocam oyunu kurun normal şekilde. Setup.exe ile. Ardından şu konudaki EXE dosyasını indirip oyunun ana klasörüne atın. Ayrıca WinRAR ile çıkardığınız 2.DVD'de "Audio" klasörü var. Onu oyunun ana klasörüne atın. Bahsettiğim EXE dosyası:

Ayrıca buradaki oyunları FDM veya IDM ile indirin.

Hocam GTA San Andreas indrirdim RAR'la çıkarttım ama Windows Defender şüpheli görüyor silmedim duruyor hala ama güvenilir mi?

Hocam GTA San Andreas indrirdim RAR'la çıkarttım ama Windows Defender şüpheli görüyor silmedim duruyor hala ama güvenilir mi?

Malwarebytes'la tarattım güvenli diyor ama Windows Defender şüpheli görüyor hlm.exe yi.

Geri
Yukarı