Playstation 4 mü ? XBoxOne mı ?

Bende yazın bir konsol almak istiyorum PS4 vs XBOX One ikilemi arasında kalıyorum. Sanırım seçimim XBOX One olacak.

Sesli komut sistemine bir türlü alışamadım. Bir forumun incelemesinde duymuştum, örneğin FIFA oynuyorsunuz arkadaşınızla, arkadan biri Xbox One dese ana menü geliyor falan. Milleti susturup komut vereceksin falan. :) Artı Xbox her ne kadar iyi olsa da Türk kullanıcılarına pek önem vermiyor gibi geliyor.

Şuan PS4 daha iyi bir seçim gibi duruyor ama seneye Xbox One'a çıkacak güncellemeler ile alınabilir bir cihaz olabilir. 2 konsol arasında seçim yaparken özel oyunlara göre karar verebilirsiniz. Örneğin Xbox'ta Forza var, PS4'de ise Gran Turismo var. Seçim yapmak için explosive oyunların çıkmasını beklemek lazım. Dediğim gibi şuan PS4 grafik olarak daha iyi ve ülkemizde satılıyor, Xbox One ise seneye gelecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece oyun için istiyorsan PS4 senin için daha iyi olacaktır çünkü daha güçlü bir donanıma sahip. Oyun odaklı bir konsol ayrıca Sony kendi oyunlarını Türkçe çıkarıyor. Donanımı Xbox'a göre daha iyi olduğu için 3.parti oyunlarda daha iyi grafik sunuyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı