PlayStation 5 ve Gaming için 2K 120Hz 10k monitör önerileri

Murathannn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle PS5 ile kullanacağım için en azından 2K olması tercihim ve en azından 27 inç olursa iyi olur. Bunların yanında ileride konsoldan sıkılabilirim ve bilgisayar toplama ihtimalim var bu yüzden de en azından 120Hz olmasını da tercih ederim. Ve en önemlisi Type-C girişli olması çünkü M1 MacBook Pro'ya sahibim.

Msi G274QPF E2 27" 1 MS 180 HZ WOHD IPS Gaming Monitör Fiyatları ve Özellikleri
Amazon.com.tr

Bu iki monitörden birini alacağım ama ölü piksel çıkarsa kolay bir şekilde iade edebilmek istiyorum hangi siteden veya satıcıdan almak mantıklı olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

@Saint Lucia Hocam yardımınız lazım.

Son düzenleme:
Hocam yardımınız lazım.

Bilgisayar işin içine girecekse 120Hz düşük kalır. Bu yüzden baktığınız monitörler mantıklı.
Seçenekler Type-C girişi istediğin için kısıtlı hale geliyor.
İade konusunda Amazon başı çekiyor. Lakin önermek istediğim QE modeli Amazon'da yok.
O zaman şöyle yapacaksı; 14 gün cayma hakkı olduğu için bir sorun olursa beğenmedim diyerek iade edeceksin. Bunun kötü tarafı eğer satıcı ölü pikseli bilmiyorsa o ürünü başkasına satacak.

Bilgisayar işin içine girecekse 120Hz düşük kalır. Bu yüzden baktığınız monitörler mantıklı.
Seçenekler Type-C girişi istediğin için kısıtlı hale geliyor.
İade konusunda Amazon başı çekiyor. Lakin önermek istediğim qe modeli Amazon'da yok.
O zaman şöyle yapacaksı; 14 gün cayma hakkı olduğu için bir sorun olursa beğenmedim diyerek iade edeceksin. Bunun kötü tarafı eğer satıcı ölü pikseli bilmiyorsa o ürünü başkasına satacak.

Hocam qe mi qd mi link varsa atabilirseniz çok iyi olur.

Geri
Yukarı