PlayStation Destek Ekibine nasıl ulaşılabilir?

Ali De Niro

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Manhattan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 5600X
GPU: ZOTAC GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge
Anakart: MSI B450M-A PRO MAX
RAM: Corsair Vengeance LPX 32 GB (16x2)
SSD: XPG 512 GB M2, JD 480 GB SATA
PSU: Sharkoon SHP650 V2 650W
Soğutucu: Noctua NH-U12A chromax.black
Kasa: MSI Mag Forge 100R
Monitör: LG 32GN550-B

Klavye: RAZER Blackwidow V3
Fare: RAZER Basilisk V3
Kulaklık: RAZER Kraken V3 Hypersense
Meslek
İç Mimar, 3D Tasarımcı
Merhabalar,
PlayStation destek ekibi ile hesap hakkında iletişime geçmem gerekiyor fakat ne Türkiye sayfasında ne de Amerika sayfasında hiçbir şekilde kendileri ile iletişime geçebileceğim bir yer bulamıyorum. Amerika sayfasında uzmana sorma diye bir seçenek çıkıyor fakat iletişime geçmeye çalıştığımda hata veriyor ve çevrimiçi asistan ile görüşmemi söylüyor. Gel gör ki çevrimiçi asistana ulaşmak gibi bir mümkünat yok. Herhangi bir sitelerinde herhangi bir kontak mail adresi de bulamıyorum. Daha önce bu adamlarla iletişime geçebilmiş olanınız varsa yardımcı olur musunuz? Herhangi bir destek mail adresleri bulunuyor mu veya online olarak bunlarla nasıl iletişime geçebilirim?

@alideniro 444 7669 Sony destek hattı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu numarayı aradım, hesap işlemleri için farklı bir numara söylüyorlar. söyledikleri numarayı aradığımda arama düşmüyor.

hocam bir şekilde iletişime geçebildiniz mi? benimde geçmem gerekiyor.
maalesef hocam. amerika ve ingilitere destek ekipleri ile iletişime geçtim ama kendi bölgeleri olmadığı için yardım edemediklerini söylüyorlar.

Maalesef hocam. Amerika ve ingilitere destek ekipleri ile iletişime geçtim ama kendi bölgeleri olmadığı için yardım edemediklerini söylüyorlar.

Bende PlayStation'u satmıştım sıfırlayıp ama şu an hesaba girmeye çalıştığımda giremiyorum ve şifre sıfırlama linkide gelmiyor. Sattığım adam büyük ihtimalle çaldı. O yüzden eğer bir şekilde iletişime geçebilirseniz lütfen haber verin.

Geri
Yukarı