PlayStation Plus extra yıllık alınır mı?

Uzatamıyorum ben şu an sınırlandırma söz konusu bunu aşabilen birisi oldu mu?
Hayır çözümü yok bunun keşke daha önce alsaydınız :(

Aşamazsın,artık geçti. İzin vermiyor daha da yıl eklememize. Zam geliyor,bu yüzden yaptılar.
Evet büyük ihtimalle zarar ettikleri için zamlayacaklar ve insanlar 2050’ye kadar almasınlar diye sınırlama getirmiş olabilirler.

Ya bari 5-10 yıl üstüne sınır getirselerdi şurada 3 yıl alacaktık onu da yapamıyoruz :/

Hayır çözümü yok bunun keşke daha önce alsaydınız :(

Evet büyük ihtimalle zarar ettikleri için zamlayacaklar ve insanlar 2050'ye kadar almasınlar diye sınırlama getirmiş olabilirler.

Hocam adamlar zarar ediyor. 2 yıl alın 2 yıl olmuyor mu?

Hocam ne bu Sony aşkı? 3 yıl 1000 liraykan Xbox zarar etmiyor muydu adamlar 3 yıl taktiğini gene bıraktı evet 27 yıl gibi olayları engellemeleri gerekliydi ancak 3 yıl yapabilirlerdi ve duyurabilirlerdi duyurmadan direk kapatmaları doğru değil birçok insan hata diye düşündü limitlemelerine değil limitleme yöntemlerine kızıyorum ben bu arada yanlış anlaşılmasın.

Hocam ne bu Sony aşkı? 3 yıl 1000 liraykan Xbox zarar etmiyor muydu adamlar 3 yıl taktiğini gene bıraktı evet 27 yıl gibi olayları engellemeleri gerekliydi ancak 3 yıl yapabilirlerdi ve duyurabilirlerdi duyurmadan direk kapatmaları doğru değil birçok insan hata diye düşündü.
Hocam adamlar zarar ediyor doğru birşey dedim ve Microsoft’ta ucuza satıyor haklısın ama Microsoft’ta para var o yüzden ilk günden oyunlarını game pass’e getiriyorlar ve adamların derdi oyun satmak değil game pass satmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı