PlayStation VR2 alınır mı?

Applebey89

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İphone 15 pro max 1TB + İpad 10. Nesil + Apple Watch Ultra + Macbook Pro M2
Meslek
Yazılım Geliştirici
Almayı düşünüyorum. PlayStation 5 kullanıyorum fakat daha önce sanal gerçeklik kullanmadım, tam olarak nasıl bir deneyim sunacak oyunları PlayStation'a mı indirecegim yoksa farklı bir yere mi indirecegim? Neler yapmam gerekiyor, ekstra bir şeye ihtiyacım var mı ve sizce alınır mı? Daha çok oyun çıkar mı, fiyatına değer mi, ne diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Motion sickness gibi bir rahatsızlığın varsa, çöpe gidebilir kask. Dandik bir VR kaskında telefonunu takıp dene bence. Baş dönmesi yapıyorsa hiç alma derim.

Motion sickness gibi bir rahatsızlığın varsa, çöpe gidebilir kask. Dandik bir VR kaskında telefonunu takıp dene bence. Baş dönmesi yapıyorsa hiç alma derim.

Mantıklı deneyeceğim fakat bu baş dönme sorunu bir zaman sonra alışılıyor ve geçiyor diye duymuştum.

Mantıklı deneyeceğim fakat bu baş dönme sorunu bir zaman sonra alışılıyor ve geçiyor diye duymuştum.

Bende geçmedi... Bende steamvr için set yapacaktım bu telefon uygulamaları ile deneyeyim dedim. Hiç iyi olmadı. 1 hafta zorladım kendimi ama dayanamayıp saldım.

Bende geçmedi... Bende steamvr için set yapacaktım bu telefon uygulamaları ile deneyeyim dedim. Hiç iyi olmadı. 1 hafta zorladım kendimi ama dayanamayıp saldım.

Allah Allah'ya. Evde kullanmadığım mobil ve gözlük setleri var bir deneyeyim çok iyi öneri oldu sağ ol hocam.

Vridge diye bir uygulama var onunla dene istersen. 10dk ücretsiz, sınırsızı paralı maalesef.

Geri
Yukarı