POCO telefonda kayıt alınırken navigasyon çubuğu nasıl görünür yapılır?

gofi

Centipat
Xiaomi POCO telefonda kayıt alırken veya tam ekran modunda IPhone'lerdeki gibi alttaki navigasyon barı nasıl gösterilir? Mesela PUBG'ye girince alttaki navigasyon barı kaybolmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone'da da görünmüyor ki zaten. Bir yolu da yok maalesef.

IPhone'da da görünmüyor ki zaten. Bir yolu da yok maalesef.

Hocam nasıl IPhone'da görünmüyor D.

Olmuyor hocam öyle maalesef.

Hocam olabildiğini bildiğim için konu açtım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu arkadaş yapmış hocam.

IPhone'da da görünmüyor ki zaten. Bir yolu da yok maalesef.

1713394249649.png

Hocam en altta gözüküyor işte navigasyon barı.

Hocam nasıl IPhone'da görünmüyor D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu arkadaş yapmış hocam.

Eki Görüntüle 2171636

Hocam en altta gözüküyor işte navigasyon barı.

Hocam iki cihazda farklı işletim sistemleri kullanıyor, biri iOS biri Android, maalesef gözükmesi mümkün değil hocam Android tarafında.

Biliyorsanız yapın, bizede gösterin. Ama maalesefki tekrar söylüyorum yapılmıyor.

Hocam iki cihazda farklı işletim sistemleri kullanıyor, biri iOS biri Android, maalesef gözükmesi mümkün değil hocam Android tarafında.

Biliyorsanız yapın, bizede gösterin. Ama maalesefki tekrar söylüyorum yapılmıyor.
?. Yapılışını bilmediğim için konu açıyorum zaten burada hala konu hakkında bilginiz olmadan yapılmıyor diyorsunuz kanıt atıyorum hala fikrin değişmiyor.

Biliyorsanız yapın, bize de gösterin. Ama maalesef ki tekrar söylüyorum yapılmıyor.

Hocam attığım TikTok videosundaki cihaz Xiaomi marka bir cihaz Game Turbo'dan anlasiliyor.

Biliyorsanız yapın, bize de gösterin. Ama maalesef ki tekrar söylüyorum yapılmıyor.

TikTok - Make Your Day izleyin hocam videoyu Android telefonda alttaki navigasyon barı gözüküyor ama siz şimdi tekrar bir yolu yok dersiniz.

Gülme emoji xd.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı