POCO X3 NFC Android 12 kasıyor

Arkadaşlar Android 12 akıcılık konusunda hala istediğimi veremedi bir video açıyorum ekranı 30Hz e çekmiş gibi kontrol paneli takılarak açılıyor. Veya bir görüntülü konuşma yaparken arka planda ekran aşırı takılıyor. Ayrıca son yaşana şarj mevzusu bitirdi şarj %100 de çektim 1 dk içinde %95'e düştü 5 dk içinde %90 şu an 13 dk oldu yaklaşık %84'e düştü. Böyle bir Update olamaz son birkaç gün daha şans vereceğim zaten video araç kutusu gibi özellikler kaldırılmış. olmazsa ben Android 11'e döneceğim. Diğer POCO X3 NFC kullanıcılarınında bilgisine bu konuyu okuyabilirseniz tüm bunları dikkate alın lütfen. İyi sosyaller.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bugün POCO X3 NFC cihazınıza Android 12 MIUI 13 güncellemesi geldi güncellemeyi yaptım telefon yine çoğu yerde akıcı ama Android 11'deki akıcılık yok. 11 de tam istediğim akıcılık vardı yani neredeyse iOS seviyesinde bir akıcılık vardı ondan eser kalmamış. Ne yapabilirim bu konuda telefonu sıfırlayıp Android'i temiz kurulum yapmasını sağlayacağım başka ne yapabilirim?
Android 12 biraz ağır bir güncelleme. Böyle ağır yenilikler getiren Android güncellemelerinin ardından sıfırlamayı öneriyorum ben. Ben Realme C25s kullanıyorum. Bana da 1 ay önce geldi. Telefon hem ısınıp hem kasıyordu. Sıfırladıktan sonra sorun kalmadı. Ayarlardan sıfırlayabilirsiniz.

Android 12 biraz ağır bir güncelleme. Böyle ağır yenilikler getiren Android güncellemelerinin ardından sıfırlamayı öneriyorum ben. Ben Realme C25s kullanıyorum. Bana da 1 ay önce geldi. Telefon hem ısınıp hem kasıyordu. Sıfırladıktan sonra sorun kalmadı. Ayarlardan sıfırlayabilirsiniz.
Evet bunu ben de farkettim. Babamın telefonunda denedim. Oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı