POCO X3 Pro ROM önerisi

BORSA KAPLANI55

Hectopat
Daha fazla  
Evox ROM'dan MIUI'ya geri geçtim performans olarak cidden fark etti fakat fakat şarj olarak da çok fark etti MIUI kat kat daha iyi şarj anlamında şarji ve performans olarak iyi POCO X3 Pro için bildiğiniz ROM var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evox ROM'dan MIUI'ya geri geçtim performans olarak cidden fark etti fakat fakat şarj olarak da çok fark etti MIUI kat kat daha iyi şarj anlamında şarji ve performans olarak iyi POCO X3 Pro için bildiğiniz ROM var mı?
Pil ve performans odaklı en iyi ve sade lineageOS öneririm.
Bir de benim favorim olan los romun makyajlı hali olan Crdroid öneririm.
EvoX o kadar iyi değil.

ArrowOS kullanıyorum ve aşırı memnunum ROM'dan. İsterseniz Vanilla ve GAPPS buildleri mevcut. Performans ve Şarj anlamında açıkçası çok memnunum. Açılış süresi bile ciddi anlamda fark atıyor şu an.

ArrowOS kullanıyorum ve aşırı memnunum ROM'dan. İsterseniz vanilla ve GApps Build'leri mevcut. Performans ve şarj anlamında açıkçası çok memnunum. Açılış süresi bile ciddi anlamda fark atıyor şu an.

Hocam ben yapmayı bilmiyorum da evoxu da bir arkadaşım yapmıştı telefonda TWRP de silindi yardım etsenizde hafta sonu yapsak olur mu?

TWRP için Mi Flash tool ile Fastboot modundan atmanız gerek. Minimal ADB indirdikten sonra yapabilirsiniz basit bir işlem.

Faastboot ile de atiliyorsa yaparım arkadaşım bana evox ile ROM kurmuştu da Mi Flash tool ve arwos osun direkt indirme linkini paylaşır mısın faastboot modunda olduğuna da emin misin?

Ve Android 14 kurmak istiyorum.

Son düzenleme:
Faastboot ile de atiliyorsa yaparım arkadaşım bana evox ile ROM kurmuştu da Mi Flash tool ve arwos osun direkt indirme linkini paylaşır mısın faastboot modunda olduğuna da emin misin?

Ve Android 14 kurmak istiyorum.
Ben Fastboot üzerinden kurmuştum TWRP'yi. ArrowOS sitesi üzerinde zaten mevcut Vayu kod adıyla ama Android 13 henüz. Daha yeni yeni geliyor Android 14.

Geri
Yukarı