POCO X6 Pro ne zaman alınmalı?

Takeshi Kovacs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
20 bin TL civarı bütçem var. Telefonlara baktığımda en uygun modelin açık ara bu olduğuna kanaat getirdim. Kameradan daha çok performansa önem veriyorum fakat oyun oynamıyorum. POCO X6 Pro fiyat bakımından en uygun ne zaman alınmalı? Hemen alacak durumum var fakat sonradan fiyatı düşer mi diye endişe ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 1.5 aydır kullanıyorum 12'lik versiyonu gayet memnunum teşekkürler yine de.

Rica ederim bu arada bende yakında almayı düşünüyorum telefon çok ısınıyor mu yani bazı şikayetlerde günlük kullanımda bile ısındığını duydum ve kamera odak sorunu varmış bir de şarj cihazı 67W olmasına rağmen 2 saatte Full oluyormuş ve hızlı gidiyormuş bunlar sende oldu mu ve memnun oldmadığın şeyler var mı?

Rica ederim bu arada bende yakında almayı düşünüyorum telefon çok ısınıyor mu yani bazı şikayetlerde günlük kullanımda bile ısındığını duydum ve kamera odak sorunu varmış bir de şarj cihazı 67W olmasına rağmen 2 saatte Full oluyormuş ve hızlı gidiyormuş bunlar sende oldu mu ve memnun oldmadığın şeyler var mı?
Kamera odak sorunu makro çekimde var fakat sorun mu yoksa lensin minimum desteklediği uzaklık mı fazla bilmiyorum. Çok yakın çekimleri odaklayamıyor. Günlük çekimlerde odak sorunu yok fakat tesadüfen karanlık ortamda TV izlerken televizyonu çekmek gerektiğinde odaklamak için biraz uğraşmam gerekmişti. Diğer söylediğiniz şeyler olmadı.

Kamera odak sorunu makro çekimde var fakat sorun mu yoksa lensin minimum desteklediği uzaklık mı fazla bilmiyorum. Çok yakın çekimleri odaklayamıyor. Günlük çekimlerde odak sorunu yok fakat tesadüfen karanlık ortamda TV izlerken televizyonu çekmek gerektiğinde odaklamak için biraz uğraşmam gerekmişti. Diğer söylediğiniz şeyler olmadı.

Televizyon olayı babamın mi 11T Pro telefonundada oluyor yani sadece 1 2 kere kameraya tıklamak lazım telefonu almamak için bir neden değil bende kameraya pek fazla önem vermiyorum genellikle akıcılık ve performansa daha çok ilgiliyim zaten telefon AnTuTu'da 1.4 milyon puan alıyor Snapdragon gen 2 ile kıyaslanıyor bu fiyata en iyisi diyebilirim cevabın için teşekkürler.

Geri
Yukarı