Çözüldü Polosmart PS3 kolu PC'ye kablolu nasıl bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmiraTs

Centipat
Daha fazla  
Polosmart PS3 kolunu PC'ye kablolu nasıl bağlayabilirim yardımcı olur musunuz? Bilgisayarım masaüstü Bluetooth yok o yüzden kablolu bağlamak istiyorum.

Çözüm
Bende de Sıxaxıs olanından var hocam Scp DS driver ile bağlayabilirsiniz. Bluetooth mödülünüz de varsa biraz uğraşla kablosuz da kullanabilirsiniz.

Bende de sıxaxıs olanından var hocam scp DS driver ile bağlayabilirsiniz. Bluetooth mödülünüzde varsa biraz uğraşla kablosuz da kullanabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıklama kısmında indirme linkide var hocam.
Bende de Sıxaxıs olanından var hocam Scp DS driver ile bağlayabilirsiniz. Bluetooth mödülünüz de varsa biraz uğraşla kablosuz da kullanabilirsiniz.

Bende de sıxaxıs olanından var hocam scp DS driver ile bağlayabilirsiniz. Bluetooth mödülünüzde varsa biraz uğraşla kablosuz da kullanabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
ScpToolkit bu konuda iyidir. Deneyebilirsiniz.

denedim hocam aldığımdan beri deniyorum en az 8 saattir başaramadım bilgisayar algıladı ama oyun içinde tuşlar çok saçma sağ analoğa basınca x algılıyordu vs iade edip logitech f310 2. el almayı düşünüyorum.

Denedim hocam aldığımdan beri deniyorum en az 8 saattir başaramadım bilgisayar algıladı ama oyun içinde tuşlar çok saçma sağ analoğa basınca X algılıyordu vs iade edip Logitech F310 2. el almayı düşünüyorum.

Vallaha bilmiyorum hocam bende böyle bir sıkıntı çıkmadı ama büyük ihtimal yazılımsal dır sürücüleri kaldırıp tekrar deneyiniz ve sürücüler yüklenirken DS3'ün PC'ye takılı olduğundan emin olun, Denetim Masası kısmındada oyun kumandalarını yapılandırın kısmı var oyun yazarsanız çıkar oradanda belki çözebilirsiniz.

Vallaha bilmiyorum hocam bende böyle bir sıkıntı çıkmadı ama büyük ihtimal yazılımsal dır sürücüleri kaldırıp tekrar deneyiniz ve sürücüler yüklenirken DS3'ün PC'ye takılı olduğundan emin olun, Denetim Masası kısmındada oyun kumandalarını yapılandırın kısmı var oyun yazarsanız çıkar oradanda belki çözebilirsiniz.
iade ettim ya uğraşmak istemedim.Bir sorum daha olacak rush ın sıfır kolları var birisi: RUSH KOMBAT GW929 WIRELESS GAMEPAD - Rush diğeri: RUSH FREEMAN GW909 WIRELESS GAMEPAD - Rush bunlardan birisini almak mı sizce yoksa 2. el logitech f310 mu?

iade ettim ya uğraşmak istemedim.Bir sorum daha olacak rush ın sıfır kolları var birisi: RUSH KOMBAT GW929 WIRELESS GAMEPAD - Rush diğeri: RUSH FREEMAN GW909 WIRELESS GAMEPAD - Rush bunlardan birisini almak mı sizce yoksa 2. el logitech f310 mu?
Galiba rushın kolları kablosuz mouse gibi sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum bluetooth istemiyor sanırım.

Geri
Yukarı