Pop!_OS'a Vanguard nasıl indirilir?

Plasma0

Picopat
Daha fazla  
Linux Pop!_OS'ta LoL oynamak istiyorum ama Vanguard yüzünden indiremiyorum. LoL için Vanguard nasıl indirebilirim veya Vanguard'sız oynama yolu var mı?

Linux Pop!_OS'ta LoL oynamak istiyorum ama Vanguard yüzünden indiremiyorum. LoL için Vanguard nasıl indirebilirim veya Vanguard'sız oynama yolu var mı?

LoL şu an Vanguard kullanmıyor. İleride geçecek. Vanguard'ı Linux'a kurmanızın ya da Vanguard'ı aşmanızın herhangi bir yolu yok.

Lutris ile LoL'ü kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin ama bir rehbere bakın. Çünkü kurulumda yapmanız gereken birkaç püf nokta var. Onlar olmazsa boşa gidiyor kurulum.

LoL şu an Vanguard kullanmıyor. İleride geçecek. Vanguard'ı Linux'a kurmanızın ya da Vanguard'ı aşmanızın herhangi bir yolu yok.

Lutris ile LoL'ü kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin ama bir rehbere bakın. Çünkü kurulumda yapmanız gereken birkaç püf nokta var. Onlar olmazsa boşa gidiyor kurulum.

Hocam ben hem Lutris hem heroic Games hem direk Epic Games'ten indirdim hepsini silmem mi gerek? Şu an gerekiyorsa nasıl sileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben hem Lutris hem heroic Games hem direk Epic Games'ten indirdim hepsini silmemmi gerek şu an gerekiyorsa nasıl sileceğim?

Lutris üzerinden silmen yeterli. Diğerlerini de silsen iyi olur ki Launcher üzerinden silebilirsin. Epic Games'i direkt sil. Heroic dururken yüklemen gereksiz olmuş. Silme noktasında da yüklediğin yerden sileceksin.

Geri
Yukarı