Port Forwarding nasıl yapabilirim?

Modem arayüzünden yapılabiliyor. Ancak Statik IP kullanıcısı isen yapamazsın. Dinamik IP için de genelde para alıyorlar. Statik IP ile Ngrok ile de yapılabiliyor ancak şu an sadece TCP ve HTTP var sanırım.

Minecraft için mi kullanacaksınız? Eğer öyleyse Ngrok kullanabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam ben hala çözemedim Ngrok'u. Ubuntu sunucumdan yapıyorum ancak olmuyor. Zaten Minecraft sunucusu için UDP de gerekiyor diye biliyorum.

Hayır. PS4'te Call of Duty: Warzone için kullanacağım. Çünkü çoğunlukla bağlanamıyorum.

Hocam ben hala çözemedim Ngrok'u. Ubuntu sunucumdan yapıyorum ancak olmuyor. Zaten Minecraft sunucusu için UDP de gerekiyor diye biliyorum.
Ben Ngrok ile MC serveri açmıştım 2 3 tane güzel de çalışıyor.
Hayır. PS4'te Call of Duty: Warzone için kullanacağım. Çünkü çoğunlukla bağlanamıyorum.
O zaman modem ayarlarınızdan yapmanız lazım. Ancak nasıl yapılır bilmiyorum :/

Ben Ngrok ile MC serveri açmıştım 2 3 tane güzel de çalışıyor.
Kendi Ubuntu sunucumda yaptığım için de olabilir bilemiyorum. Localhost:25565 diyor ancak ben kendim de localhost:25565'e bağlanmaya çalıştığımda bir şey olmuyor. Sunucuyu nasıl localhost:25565 yapacağımı çözemedim daha. Ping değerleri vs. nasıl oluyor peki?

Kendi Ubuntu sunucumda yaptığım için de olabilir bilemiyorum. Localhost:25565 diyor ancak ben kendim de localhost:25565'e bağlanmaya çalıştığımda bir şey olmuyor. Sunucuyu nasıl localhost:25565 yapacağımı çözemedim daha. Ping değerleri vs. nasıl oluyor peki?
Gayet güzel çalışıyordu. Yukarıda videosunu attım, bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı