Powerbank önerisi

Elensari

Hectopat
Philips 10000 mAh 22.5W USB ve Type-C pd üç çıkışlı LED göstergeli powerbank Amazon.com.tr

Philips 20000 mAh hızlı şarj ve çoklu çıkışlı taşınabilir powerbank - USB ve Type-C pd, LED ekran - 3 cihazı aynı anda şarj edin Amazon.com.tr

Xiaomi Mi 10000 mAh Ultra compact powerbank 3 siyah Amazon.com.tr

Oppo A74 telefonum var. İleride Samsung telefon alacağım.

Çok yüksek watt değerlerine sahip olmasa da bu cihazı önerebilirim hocam. İyidir güzeldir üzmez. https://amzn.eu/d/0NFerJP

Hocam bu da güzele benziyor. Samsung PBX5300 modelini aldım. Onu doldurmam 40 saati geçti. Bunda da öyle bir şey var mı?
Bir de merak ettiğim. Şarj olduktan sonra kendini kapatıyor mu? Ve ısınma gibi sorunları var mı?
Genelde cep çantasında taşımayı düşünüyorum.

Hocam bu da güzele benziyor. Samsung PBX5300 modelini aldım. Onu doldurmam 40 saati geçti. Bunda da öyle bir şey var mı?
Bir de merak ettiğim. Şarj olduktan sonra kendini kapatıyor mu? Ve ısınma gibi sorunları var mı?
Genelde cep çantasında taşımayı düşünüyorum.
Isınma gibi bir problemle karşılaşmadım. Çanta içinde çok şarj etmedim ama etseydim sanırım bir tık ısınma olurdu ama bu ısınmanın ateş gibi olacağını sanmıyorum. Ürün 6 7 saat içinde tam şarj oluyor. Kullanılan adaptörün değerlerine göre değişebilir. Şarj olduktan sonra ışıklar yanmaya devam ediyor ama ısınma yapmıyor. 20k cep çantasında taşımak için biraz ağır olabilir senin için sorun değilse rahatlıkla kullanabileceğin üzmeyecek bir ürün.

Geri
Yukarı