Prison Break gibi dizi önerisi

goodplayer3

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Prison Break dizisini izlemiştim ve çok sevmiştim. Hala unutamıyorum. Prison Break gibi bir dizi var mı? Yani kardeş dizisi abi veya kardeş birbirine yardım ediyor kurtarıyor.

Pek bilgim yok ancak Vis A Vis var kadın hapishanesi bol aksiyonlu bir dizi. Abisi ve ailesi kız kardeşini hapishaneden kurtarmak için baya uğraşıyor hatta abisi ve babası baya üst levellere geçiyordu ancak Prison Break gibi çok zekilik ve plan üzerine kurulu bir dizi değil daha çok hapishane gerçeklerini gösteriyor... Ekstra olarak kızın kendisine düşman olan birisi ile dostluğu oluyor psikoloji olarakta geren bir dizi, bu iki kişi saçma sapan birbirlerini kurtarmak istiyorlar vesaire. Bol şiddet, cinsel şiddet, çıplaklık içeriyor ama. İstismara hassaslığın varsa izleme, izletme

Arkadaşlar Prison Break dizisini izlemiştim ve çok sevmiştim. Hala unutamıyorum. Prison Break gibi bir dizi var mı? Yani kardeş dizisi abi veya kardeş birbirine yardım ediyor kurtarıyor.

Prison breakde oyuncular birbiriyle o kadar uyumluki bende aynı şekilde o tarzda dizi bulmaya çalıştım fakat insanın gözü sucreyi, scoffieldi, t-bag'i arıyor :(

Prison breakde oyuncular birbiriyle o kadar uyumluki bende aynı şekilde o tarzda dizi bulmaya çalıştım fakat insanın gözü sucreyi, scoffieldi, t-bag'i arıyor :(

Evet hocam ya izlediğim en iyi dizi olabilir. T bagi ve sucreyi cok seviyordum. Tamam t bagin sucu pek hos değildi ama sonucta dizi karakteri.

Geri
Yukarı