ProBook 6560b laptop Valorant kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Esen0077

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
4gb (marka bilinmiyor) 1333mhz
Ekran kartı
intel hd 3000
Anakart
bilinmiyor
İşlemci
i5 2450m
Dinozor çağından kalmış 20 tonluk kolumdan kalın kafamdan büyük pikselleri sayılan insanın dizini parçalayacak "dizüstü" Valorant kaldırır mı?

ProBook 6560b.

i5 2450M.
4 GB DDR3 1333mhz (8 GB'e yükseltmeye düşünüyorum)
Windows 10 Home.
HD 3000.

Düşük grafikler ile oynamak bana fark etmez. Yeter ki kaldırsın.
Eğer oynamak için gerekirse 8 GB'e yükseltmeyi planlıyorum.

• İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400.
  • Bellek: 4GB RAM.
  • Grafik Kartı: Intel HD 3000.
  • Depolama: 8GB boş alan.
Açar ama Unlost FPS arttırma gibi yollara başvurabilirsiniz.

Dinozor çağından kalmış 20 tonluk kolumdan kalın kafamdan büyük pikselleri sayılan insanın dizini parçalayacak "dizüstü" Valorant kaldırır mı?

ProBook 6560b.

i5 2450M.
Windows 10 Home.
HD 3000.

Kaldırmaz.

ProBook 6560b.

i5 2450M.
Windows 10 Home.
HD 3000.

agam 8 gb ya yükseltsen bile olmaz :( önce ekran kartını gtx 1050 ti yap çünkü gt 1030 da bile kaldırmıyor.işlemcinin neslini biraz daha yükselt bence yaparsan oynayabilirsin sanırım.oyunun minimum grafiklerde bile muhteşem grafikleri olduğu için oynatmıyor. bendede hd graphics var oynatmıyor. umarım yardımcı olmuşumdur :) işlemcini bence intel i5 12000 serisi seçebilirsin :)

Agam 8 GB ya yükseltsen bile olmaz :( önce ekran kartını GTX 1050 Ti yap çünkü GT 1030 da bile kaldırmıyor. İşlemcinin neslini biraz daha yükselt bence yaparsan oynayabilirsin sanırım. Oyunun minimum grafiklerde bile muhteşem grafikleri olduğu için oynatmıyor. Bende de HD Graphics var oynatmıyor. Umarım yardımcı olmuşumdur :) işlemcini bence Intel i5 12000 Serisi seçebilirsin :)

Masaüstümü bu kardeşim onu değiştir bunu değiştir 12. nesil i5 alacak param olsa bu laptopu kullanmam.

ProBook 6560b.

i5 2450M.
4 GB DDR3 1333MHz (8 GB'e yükseltmeye düşünüyorum)
Windows 10 Home.
HD 3000.

Bir de kendim göreyim dedim yüklüyorum oyunu. Unlost FPS arttırma falan da yapacağım bir test edip buraya atarım sonuçları eğer aynı sistem biri varsa.

Bir de kendim göreyim dedim yüklüyorum oyunu. Unlost FPS arttırma falan da yapacağım bir test edip buraya atarım sonuçları eğer aynı sistem biri varsa.
30-40 fps. İsteyen oynasın...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı