Çözüm Program, devil.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Metin2 oynamak istediğinizde (bi insan bu oyunu neden oynamak ister, bilemiyorum ama...) karşınıza çıkan "Program, devil.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin." hatasından kurtulmak için güncel devil.dll dsyasını oyunun kurulu olduğu dizine atmalısınız.

Benzer şekilde aşağıdaki hatalar için de güncel DLL dosyaları gerekli:

Program, SpeedTreeRT.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

Program, granny2.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

Bu güncel DLL dosyalarını sizler için upload ettim.

Microsoft OneDrive - Access files anywhere. Create docs with free Office Online.

Ama tavsiyem bu oyundan uzak durmanızdır.

Sadece 1 ay oynadım bu oyunu. Karakter evlendirme vardı, evlenince daha çabuk kasıyormuşuz. Karakteri bayan olan bir kaç kişiye evlenme teklifi ettiğimde, aldığım cevaplar şok ediciydi.

1) Benim zaten sevgilim var. (Gerçek hayattaki sevgiliden bahsediyorlarmış ne alaka ise!)
2) Tanışmadan etmeden bu ne sapık mısın?
3) Oğlum ben erkeğim lan gey misin?
4) Sevgilim öğrenirse çok kızar. (Sevgilisi Metin2 oynamıyor!)

En son birini buldum, karakterleri evlendirdik, evliliğinde bana "aşkım" dedi ve oyunu bıraktım.

Sanıyorum bu ve bunun gibi saçma sapan şeyler bolca var o oyunda. -_- o_O

Metin2 oynamak istediğinizde (bi insan bu oyunu neden oynamak ister, bilemiyorum ama...) karşınıza çıkan "Program, devil.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin." hatasından kurtulmak için güncel devil.dll dsyasını oyunun kurulu olduğu dizine atmalısınız.

Benzer şekilde aşağıdaki hatalar için de güncel DLL dosyaları gerekli:

Program, SpeedTreeRT.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

Program, granny2.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

Bu güncel DLL dosyalarını sizler için upload ettim.

Microsoft OneDrive - Access files anywhere. Create docs with free Office Online.

Ama tavsiyem bu oyundan uzak durmanızdır.
Hocam sonuçta oyunun beğenilmesi kişiye göre değişmez mi değişir. Size metin2 saçma knıght anlamlı gelir başkasına knıght saçma metin2 anlamlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı