C/C++ Programlama için Udemy kursları bir işe yarıyor mu?

Önerebileceğin bir kurs var mı?
Daha önce pek kurs izlemedim o yüzden öneremem ama size bir tavsiye verebilrim yeni başlayanlarda gördüğüm şey sürekli kurs istemeleri ama bazı insanlar videolardan iyi öğrenir bazıları okuduklarından benim mesela video izlerken dikkatim çok dağılıyor dökümantasyon okuyarak öğreniyorum genelde hem ingilizceniz çok iyi değilse türkçe kaynak bulamıyorsanız daha kolay anlıyorsunuz. BTK akademiye kuzenim üzerinden bir göz attıydım çok yavaş anlatıyor gibi gelmişti sizede öyle sıkıcı gelirse dökümantasyonları deneyebilirsiniz.

Daha önce pek kurs izlemedim o yüzden öneremem ama size bir tavsiye verebilirim yeni başlayanlarda gördüğüm şey sürekli kurs istemeleri ama bazı insanlar videolardan iyi öğrenir bazıları okuduklarından benim mesela video izlerken dikkatim çok dağılıyor dokümantasyon okuyarak öğreniyorum genelde hem ingilizceniz çok iyi değilse Türkçe kaynak bulamıyorsanız daha kolay anlıyorsunuz. BTK Akademi'ye kuzenim üzerinden bir göz attıydım çok yavaş anlatıyor gibi gelmişti size de öyle sıkıcı gelirse dokümantasyonları deneyebilirsiniz.

Sadece kurs olarak ilerlemeyeceğim birkaç kitap ve internet sitesi de kullanacağım aynı zamanda YouTube'dan da video izleyeceğim ekstra olarak Udemy de ki kursları da kullansam nasıl olur diyordum Türkçe oldukları için daha iyi anlayabileceğimi düşünüyorum.

BTK Akademi'nin Udemy'den pek bir farkı yok. Udemy'e para vereceğine BTK Akademi'den bedava öğrenebilirsin. Bedava diye aklına bir şey gelmesin. Kurslar Udemy kalitesinde.

BTK Akademi'nin amacı nedir? Neden böyle bir platform yaptılar?

Sadece kurs olarak ilerlemeyeceğim birkaç kitap ve internet sitesi de kullanacağım aynı zamanda YouTube'dan da video izleyeceğim ekstra olarak Udemy de ki kursları da kullansam nasıl olur diyordum Türkçe oldukları için daha iyi anlayabileceğimi düşünüyorum.

BTK Akademi'nin amacı nedir? Neden böyle bir platform yaptılar?
Devletin 1 milyon yazılımcıya istihdam projesi kapsamında yapılmış sanırsam.

Dokümantasyonu nereden bulacağım?
Google'da aratarak. C/C++ için tek yaptığım google'a "cpp docs" yazmak oldu. İlk dört sonuçta bu.
1708908004817.png

Geri
Yukarı