Proje ödevini yapmadığım için sınıfta kalır mıyım?

RetR0_Z

Decapat
Selam arkadaşlar. 7.sınıfa gidiyorum ve bu dönem için zorunlu proje ödevi aldım ama yapmadım. Ve bazı dershanedeki arkadaşlarımdan proje ödevini yapmayanların sınıfta kalabileceğini söyledi. Doğru olup olmadığı hakkında hiçbir fikrim yoktu ve en son buraya baş vurmaya karar verdim. Şimdiden bilgi verebileceklere teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. 7.sınıfa gidiyorum ve bu dönem için zorunlu proje ödevi aldım ama yapmadım. Ve bazı dershanedeki arkadaşlarımdan proje ödevini yapmayanların sınıfta kalabileceğini söyledi. Doğru olup olmadığı hakkında hiçbir fikrim yoktu ve en son buraya baş vurmaya karar verdim. Şimdiden bilgi verebileceklere teşekkürler.

Böyle bir şey olacağını düşünmüyorum ben de yapmamıştım 7.sınıfta hoca herhangi bir şey dememişti.

Hayır proje ödevi yapmadığın için sınıfta kalmazsın fakat proje ödevi bir sınavdır bu üzden ortalamana bayağı fazla miktarda düşüşe uğrayacaktır.

Ortaokul da sınıfta kalma yok.

Geri
Yukarı