Python Proje önerisi

404353

Decapat
Makaleler
2
Merhaba, ben Python kodlama dilini az-orta derecede biliyorum. Benim için bir proje önerir misiniz? Son zamanlarda hiçbir proje bulamıyorum yapacak. Hesap makinesi, sayı oyunları vs. aklınıza gelebilecek 12 projeyi yaptım fakat daha aklıma gelmiyor, önerilerde bulunun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Buna PR atabilir veya kendin benzerini geliştirebilirsin.

Buna PR atabilir veya kendin benzerini geliştirebilirsin.
Hocam arayüz geliştirmeyi bilmiyorum.

Ben kurs satın aldım şuan örneğin kurs 10 bölümse ben şuan 6 dayım ve tkinter bölümü 9 da direkt atlayabilir miyim? Sorun yaşamam bencem
Atlama, para vermişsin bari düzgün bitir.
Kişisel görüşümce Tkinter'i %90'a koymuş bir kursun iyi bir kurs olduğunu düşünmüyorum.

Atlama, para vermişsin bari düzgün bitir.
Kişisel görüşümce Tkinter'i %90'a koymuş bir kursun iyi bir kurs olduğunu düşünmüyorum.
Hocam şuan direkt tkintera atladım çok iyi anlıyorum. Fakat hocam adam öğretmedi heralde hala bir kere " tuşuna basınca iki tane tırnak aynı anda geliyor filan diye hatırlatma yapıyor. Dosya ismini açarken .py yazarsak python dosyası olur diyor öğrettiği şeyleri geri anlatıyor biraz boş yapıyor gibi geldi ya pencere açmayı 11 dk da anlattı böyle kafamda niye değişken oluşturuyoruz diye bir soru kaldı izleyerek yaptıklarına bakarak öğrendim cidden yetersiz olabilir. Selenium modelinden sonra anlatıyor tkinteri. Levent Ertunalılar ismi hocanın.

hala bir kere " tuşuna basınca iki tane tırnak aynı anda geliyor filan diye hatırlatma yapıyor. Dosya ismini açarken .py yazarsak python dosyası olur diyor öğrettiği şeyleri geri anlatıyor biraz boş yapıyor gibi geldi ya pencere açmayı 11 dk da anlattı böyle kafamda niye değişken oluşturuyoruz diye bir soru kaldı izleyerek yaptıklarına bakarak öğrendim cidden yetersiz olabilir.
Ders uzasın diye boş yapıyor işte.

Ders uzasın diye boş yapıyor işte.
1691487507800.png

Hocam bilgisayarı yeni açtım 2-3 dakika içerisinde bunu yaptım sizce nasıl?

Geri
Yukarı