Oyun Project Zomboid 21₺

Her emojiye açıklama yapmak zorunda olduğumuz türden bir kural mı var? Her oyun herkese uygun değil, sen o oyunu öyle anladıysan sana anlatamam ki.
Anlamaktan kastı 5 6 saat oynadım başka bir şey göremedim maalesef.

Demek ki beğenmemişsin, detaylı olması veya grafiklerinin farklı olması hoşuna gitmemiştir, zorla sevdiremem sana.

Ama oyun detaycı hayatta kalma oyunlarını seven, grafiklere takılmayan insanlar için çok uygun.
Dostum grafiğe felan takılmadım oyunu oynadım detay felan göremedim bi tamam yaralanma var yemek yapma var evden eve dolaştım loot yaptım başka ne var diyorum sana.

Aldım, oynadım hiç beğenmedim. İade ettim. Oyun çok sıkıntılı. 2013 te çıkmış bir oyun 10 yıl olmuş hala erken erişimde var birçok sıkıntı barındırıyor. Akıcı keyifli bir oynanış sunmuyor. Kötü oyun.

Arkadaşlar kötü bir oyunu sevip, oynamaktan zevk alıyor olabilirsiniz. Ama size yaşattıkları, gerçekleri değiştirmiyor. Tabiki de yorumumu beğenmek zorunda değilsiniz ama nedenleri belirtilen bir eleştiriye de bu şekilde tepki vermek hoş değil.

Son düzenleme:
Dostum grafiğe felan takılmadım oyunu oynadım detay felan göremedim bi tamam yaralanma var yemek yapma var evden eve dolaştım loot yaptım başka ne var diyorum sana.
Bambaşka bir oyun bu, bu oyunun içinde ki detayları şuan yeni nesil grafiklere uyarlayabilseler, o oyun en çok oynanan oyun olurdu fakat oyun karışık, öğrenilmesi zor, ya deli gibi rehber videosu izleyeceksin ya da 100lerce kez farklı sebeplerden ölüp tecrübeleneceksin.

Hocam oyun detay dolu. Hasta olunca öksürüğün/hapşırığın duyulmasın diye ağzına peçete sokup, maske vs. takabiliyorsun. Bunun gibi bir sürü küçük detay dolu. Bu da oyunu zor yapıyor elbette.

Geri
Yukarı