Project Zomboid oyun arkadaşı arıyorum

Necmi22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yaklasık 1 2 ay once Project Zomboid'i aldım bir arkadısımla beraber. Arkadasımla 50 saaten biraz fazla oynadık ama bir sure sonra arkadasım sıkıldı. Ben hala oynamak istiyorum fakat tek basıma en fazla 1 saat oynayıp cıkıyorum. Bundan dolayı oynayacak birini arıyorum. Steam adınızı atsanız yeter.

Merhaba yaklasık 1 2 ay once Project Zomboid'i aldım bir arkadısımla beraber. Arkadasımla 50 saaten biraz fazla oynadık ama bir sure sonra arkadasım sıkıldı. Ben hala oynamak istiyorum fakat tek basıma en fazla 1 saat oynayıp cıkıyorum. Bundan dolayı oynayacak birini arıyorum. Steam adınızı atsanız yeter.

Reis oyunu çok bilmiyorum sıkıntı olmazsa gelebilirim.

Ben aktifim istersen girebiliriz

Oynayacak varsa bir grup oluşturalım öyle oynayalım Discord adımı atıyorum gelmek isteyenler ark ekleyip mesaj atsın _agmund_

Son düzenleme:
hala oynıyorsan dc istek attım

Yeni konular

Geri
Yukarı