Protein tozu tavsiyesi

Steroid kesinlikle zararlıdır. Et yemiyelim ispat et ne demek konudan anlamadığın belli. Protein tozu ek besindir, beslenmen güzel olur takviye olarak protein tozu kullanırsın. Sporumu yapayim istediğimi yiyim protein tozu içim gelişiyim diye bir mantık yoktur. Üslubuna dikkat et askerlik arkadaşın yok karşında, nereden geliyor bu samimiyet.

Merhaba protein tozu zararlı mı zararsız mı açıklık getireyim protein tozu et tavuk v.b protein yuksek olan yiyeceklerın toz haline getirilmiş halidir zararlı herşey atılmış yag v.b sadece saf proteindir.

Protein kg almak için kullanmak mantıklı degil fakat eger spor yapıyorsanız kaslarınızın ırı gözukmesını ıstıyorsanız daha ıyı verım almak ıcın protein tozu öneriyorum spor yapmayacaksanız protein tozu kullanmak saçmalık protein tozunu spor dan 1 saat önce ve spor bittikten sonra içebilirsin sunu unutma protein demek kalori demek eger ihtiyacından fazla protein alırsan ne kadar spor yaparsan yap bunlar sana yag olarak donecektir saygılarımla kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba protein tozu zararlı mı zararsızmı açıklık getireyim protein tozu et tavuk v.b protein yuksek olan yiyeceklerın toz haline getirilmiş halidir zararlı herşey atılmış yag v.b sadece saf proteindir .
Protein kg almak için kullanmak mantık lı degil fakat eger spor yapıyorsanız kaslarınızın ırı gözukmesını ıstıyorsanız daha ıyı verım almak ıcın protein tozu öneriyorum spor yapmıcak sanız protein tozu kullanmak saçmalık protein tozunu spor dan 1 saat önce ve spor bittikden sonra içe bilirsin sunu unutma protein demek kalori demek eger ihtiyacından fazla protein alırsan ne kadar spor yaparsan yap bunlar sana yag olarak donecektir saygılarımla kolay gelsin

Peynir altı suyundan yapılıyorlar hocam hepsi, belki onları da katarlar ama yoğunluk peynir altı suyu.

Peynir altı suyundan yapılıyorlar hocam hepsi, belki onları da katarlar ama yoğunluk peynir altı suyu.
Peynır altı suyu var et tavuk yumurta v.b maddeler de var protein amacı daha hızlı verım almak zaman dan kazanamak para tasarruf etmek et tavuk para yetiştiremicegin ıcın protein sporcular icin vazgeçilmez bir ürün

Ben Canan Karatay'a katılmıyorum. Ben bu kadını ne zaman görsem sürekli herşeye zararlı diyor, ona zararlı buna zararlı. Steroidle protein tozunu karıştırmasın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al kardeşim bu videoyu izle Ersin abimizi tanımıyorsan internetten araştır. Özellikle 8.55'inci saniyeye dikkat et Canan Karatay hakkında ne diyor izle. Gerekli açıklamayı yapmış helal olsun kendisine.

Valla video falan konusmaya gerek yok protein zarar lı mı tabikide degil fakat senın pazar dan aldıgın elma karbuz v.b ekmek gibi urunler asıl zehırlıdır bir insan dusunun meyveyı hayvanlar yemesın dıye zehırler bir insan dusunun hayvanın bile yemedıgı zehırlı meyvelerı v.b yiyen :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı