Proteinocean rice of cream zararlı mıdır?

Kakao bal vs. tatlandırabilirsiniz.

Teşekküre ederim öneri için.

Ben şu anda limonlu cheesecake yiyorum dediğim gibi tadı çok güzel. Bunun dışında muhallebili de kullanıyorum o da çok güzel bildiğin damla sakızlı muhallebi. Ama diğer aromaları bilmiyorum. Yakın zamanda çikolatalı almayı düşünüyorum.

Yorumlarını okudum çikulataya kötü diyorlar arkadaşlarda kullanan cogu kişide Hindistan cevizli öneriyor galba.

Aşırı fazlası zararlı mı bazı takviyeler gibi yoksa normal bir ufak zararı mı var?

Bildiğin pirinç kanka zararı falan yok.

Ben şu anda limonlu cheesecake yiyorum dediğim gibi tadı çok güzel. Bunun dışında muhallebili de kullanıyorum o da çok güzel bildiğin damla sakızlı muhallebi. Ama diğer aromaları bilmiyorum. Yakın zamanda çikolatalı almayı düşünüyorum.
Limonlu cheesecake bende almıştım aşırı baydı tadı diğer kutuyu açmadım bile.

dahafitol markasını öneririm proteinoceanin şuanda kakaosunu kullanıyorum önermiyorum kokusu ve tadı kötü cidden başımı ağrıtıyor nedensizce aroması çok sert tadını tarif edemiyorum.Ama şöyle bir avantajı var dostum 50gr kakaolu aromadan 50gr sade piyala pirinç unundan karıştırıp porsiyon başı fiyatını çok düşürüyorum bazen tatlı ihtiyaçları için ana besın kaynağı olarak kullanılmaz ara öğünlerde protein tozunun üstüne olabilir. Aroma olarak hindistan cevizini öneririm.

Geri
Yukarı