PS 2 kolu PC'ye bağlanmıyor

furkan sefa

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS2 kolum bilgisayarıma bağlanmıyor fotoğrafta gördüğünüz gibi PS2 kolunun USB girişi var fakat takıyorum bağlanmıyor.
Hata da vermiyor. Şimdiden teşekkürler. 😄😃

WIN_20220717_16_06_17_Pro.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PS2 kolum bilgisayarıma bağlanmıyor fotoğrafta gördüğünüz gibi PS2 kolunun USB girişi var fakat takıyorum bağlanmıyor.
Hata da vermiyor. Şimdiden teşekkürler. 😄😃

Eki Görüntüle 1455134
İşe yarar mı bilmiyorum ama DS4 kullanabilirsiniz. (DS4 uygulama dualshock 4den bahsetmiyorum.)

Neden beğenmedim atıyorsunuz, doğruyu söylüyorum bilginiz dışındaysa konuya yazı yazmayın derim.

DS4 adında bir uygulama var kendim de kullanıyorum.
Tamam DS4 uygulamasının açılımı DualShock 4 bende kullanıyorum, PS4 kolu ile çalışıyor sadece.

Neden beğenmedim atıyorsunuz, doğruyu söylüyorum bilginiz dışındaysa konuya yazı yazmayın derim.

Tamam DS4 uygulamasının açılımı DualShock 4 bende kullanıyorum, PS4 kolu ile çalışıyor sadece.
Efendim öneri de bulunuyorum ayrıca DS4 uygulaması dualsense ile de çalışıyor sizin de biraz araştırmanız gerek.

Tamam sadece PS4 kolu için çalışıyor diyorum bende, DS5 indirirseniz PS5 koluyla çalışır.
Ya anlamıyor musunuz kendim kullanıyorum DS5 demiyorum DS4 diyorum. DS4 uygulaması dualsense ile çalışıyor ise öbür kumandalar ile denenebilir. Eve gidince kanıt atarım.

Geri
Yukarı