PS 4 için VR cihazı alınır mı?

Cr Oyuncusu

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Selam, VR cihazi diye bir şey gordum sanal gerceklik cihaziymis ama fiyati da PS 4 gibi pahali 4 500 civarlarinda bir de uyumlu oyun olmasi lazimmis. Yani mesela bu VR cihazini GTA 5 de kullanamiyormusus ama GT Sport da oluyormus sizce alinmali mi? Eger alirsam lokantada calisarak kazanacagim bu parayi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, VR cihazi diye bir şey gordum sanal gerceklik cihaziymis ama fiyati da PS 4 gibi pahali 4 500 civarlarinda bir de uyumlu oyun olmasi lazimmis. Yani mesela bu VR cihazini GTA 5 de kullanamiyormusus ama GT Sport da oluyormus sizce alinmali mi? Eger alirsam lokantada calisarak kazanacagim bu parayi.
Lokantada çalışıp her oyunda çalışmayan vr'ı almak para kaybı. Kazandığın 3 kuruş paranın 2 kuruşunu zevkine harcama. Hatta şu videoyu izlemeni öneriyorum.

HALUK TATAR - 50 30 20

Alınabilir çevremde 1-2 kişi var kullanan ve çok memnunlar hatta biri çocukları günde 24 saat oynadığı için sattı.

@Cr Oyuncusu
Hocam eğer kütüphanenizde destekleyen oyunlar varsa ve kollarını da alırsanız tadından yenmez. Güzel oyunlar vardır. VR gözlük oyunu 360 derece ve derinliği görmenize yarar ve ve etrafınızdaki cisimlere etkileşime girmenize yarar. Ama bu oyunlara verecek paranız az ise kötü olur bir de Motion Sickness (Göz görüntüyü hareketli, kulak sıvısı ise düz algılar ve beyin bunu ölçmekte zorlanır ve mide bulantısı geçirirsiniz.)

@Cr Oyuncusu
Hocam eğer kütüphanenizde destekleyen oyunlar varsa ve kollarını da alırsanız tadından yenmez. Güzel oyunlar vardır. VR gözlük oyunu 360 derece ve derinliği görmenize yarar ve ve etrafınızdaki cisimlere etkileşime girmenize yarar. Ama bu oyunlara verecek paranız az ise kötü olur bir de Motion sickness (göz görüntüyü hareketli, kulak sıvısı ise düz algılar ve beyin bunu ölçmekte zorlanır ve mide bulantısı geçirirsiniz.)

Eğer yardımcı olduysam çözüm olarak seçebilirsiniz :)

Lokantada çalışıp her oyunda çalışmayan VR'ı almak para kaybı. Kazandığın 3 kuruş paranın 2 kuruşunu zevkine harcama. Hatta şu videoyu izlemeni öneriyorum.

Haluk Tatar - 50 30 20.

Aynen kardesim izledim ve kafama yatti almamaya karar verdim dogru soyluyorsun.

@Cr Oyuncusu
Hocam eğer kütüphanenizde destekleyen oyunlar varsa ve kollarını da alırsanız tadından yenmez. Güzel oyunlar vardır. VR gözlük oyunu 360 derece ve derinliği görmenize yarar ve ve etrafınızdaki cisimlere etkileşime girmenize yarar. Ama bu oyunlara verecek paranız az ise kötü olur bir de Motion sickness (göz görüntüyü hareketli, kulak sıvısı ise düz algılar ve beyin bunu ölçmekte zorlanır ve mide bulantısı geçirirsiniz.)

Eğer yardımcı olduysam çözüm olarak seçebilirsiniz :)

Evet yardimci oldunuz son cumlenizde ama cozum olarak nasıl seciliyor bilmiyorum.

Geri
Yukarı