Rehber PS 4 mü yoksa Xbox Series S mi alınmalı?

Konsolu iyi oyun oynamak için alıyoruz ve bu konuda PS4 Series S'i ağır tokatlıyor. Ama 3 ay içerisinde biter excler geri kalan zamanda Series S her anlamda daha mantıklı olur. PS4-5 kiralanabilir ama ondansa PS4'ü alıp 1 sene de Deluxe alıp hem PS Plus kütüphanesini de oynayıp neredeyse sıfır zararla konsolu satıp Series S'e geçilebilir. PS4 tarafında Deluxe almayıp konsolu kırarak da oynanabilir oyunlar.
Hocam öncelikle kırdırmak suçtur ve hiçbir mantığı yoktur. PS4 hiçbir konuda Series S i tokatlayamamkla beraber ağlamakta. Excler kiralanarak 2 3 haftada bitirilebilir. PS4 e 6k verip aboneliğe 2700 verirsek gereksiz pahalı bir fiyata 1 yıllık konsol alırız. Onun yerine Series S almak soruna kadar daha karlı olacaktır. Lütfen öncelikle yazdığım konuyu okuyunuz ve kendi fikrinizi sonra belirtiniz.

Hocam öncelikle kırdırmak suçtur ve hiçbir mantığı yoktur. PS4 hiçbir konuda Series S i tokatlayamamkla beraber ağlamakta. Excler kiralanarak 2 3 haftada bitirilebilir. PS4 e 6k verip aboneliğe 2700 verirsek gereksiz pahalı bir fiyata 1 yıllık konsol alırız. Onun yerine Series S almak soruna kadar daha karlı olacaktır. Lütfen öncelikle yazdığım konuyu okuyunuz ve kendi fikrinizi sonra belirtiniz.
PS4 kırılması bencede yanlış. PS3 olsa hadi eski cihaz store kapandı derim.

3 hafta kiralacağınıza direkt 2. el konsolu alın enayi olmayın.

Hocam öncelikle kırdırmak suçtur ve hiçbir mantığı yoktur. PS4 hiçbir konuda Series S'i tokatlayamamkla beraber ağlamakta. Excler kiralanarak 2 3 haftada bitirilebilir. PS4'e 6K verip aboneliğe 2700 verirsek gereksiz pahalı bir fiyata 1 yıllık konsol alırız. Onun yerine Series S almak soruna kadar daha karlı olacaktır. Lütfen öncelikle yazdığım konuyu okuyunuz ve kendi fikrinizi sonra belirtiniz.

Ben bir seçeneği söylüyorum, hiçbir mantığı yoktur denemez. Konuyu okumadığımı nereden çıkardınız ayrıca? GoW 3, GoW Ragnarok, GoW 2018, Uncharted 4, TLOU 1 ve part 2, Bloodborne sırf bu başyapıtları bitirmek 150 saati buluyor. Ghost of Tsushima, Days Gone, Horizon serisini de oynamak istese 200 saati aşıyor. Bu da 2-3 haftada bitecek bir süre değil. Ortalama bir kullanıcı 2-3 ayda bitirir. Konsol kiralama fiyatları da pahalı olduğu için saydığım ilk başyapıtları oynamak için konsolu al sat yapmak daha mantıklı. Satınca zarar edilmiyor zaten.

Ben bir seçeneği söylüyorum, hiçbir mantığı yoktur denemez. Konuyu okumadığımı nereden çıkardınız ayrıca? GoW 3, GoW Ragnarok, GoW 2018, Uncharted 4, TLOU 1 ve part 2, Bloodborne sırf bu başyapıtları bitirmek 150 saati buluyor. Ghost of Tsushima, Days Gone, Horizon serisini de oynamak istese 200 saati aşıyor. Bu da 2-3 haftada bitecek bir süre değil. Ortalama bir kullanıcı 2-3 ayda bitirir. Konsol kiralama fiyatları da pahalı olduğu için saydığım ilk başyapıtları oynamak için konsolu al sat yapmak daha mantıklı. Satınca zarar edilmiyor zaten.
Hocam o sırada işim vardı aceleyle yazdım kusura bakmayın. Al sat yapmak isteyebilirsiniz evet ama konsolu alanlar konsoldan böyle hep oynanacak bir konsol felan zannediyorlar. Aslında burda olay sizin gibi bilinçli kişilerden çok teknolojiyi fazla bilmeyip oyun oynamak isteyenler.
3 hafta kiralacağınıza direkt 2. el konsolu alın enayi olmayın.
Hocam konsoldaki excler bitince ne olacak? Diğer oyunlar 30fps. Ne yani yeni oyun da çıkmayacak? Ben normalde sonun kadar PS ciyim ama konu ps4 vs series s olunca ps4 ün savunulacak bir yanı yok. Bana bir cümle yerine benim yazdığım gibi uzun cümlelerle açıklayabilir misiniz nedenini?

Hocam öncelikle kırdırmak suçtur ve hiçbir mantığı yoktur. PS4 hiçbir konuda Series S'i tokatlayamamkla beraber ağlamakta. Excler kiralanarak 2 3 haftada bitirilebilir. PS4'e 6K verip aboneliğe 2700 verirsek gereksiz pahalı bir fiyata 1 yıllık konsol alırız. Onun yerine Series S almak soruna kadar daha karlı olacaktır. Lütfen öncelikle yazdığım konuyu okuyunuz ve kendi fikrinizi sonra belirtiniz.

Çıkışının üzerine 10 yıl geçmiş artık AAA oyun çıkmayan bir konsolu kırmak neresi suç ve exclusiveler 2 haftaya bitirmesi imkansız Xbox Series S hangi TLOU gibi başyapıt oyunlar var o yüzden PS4 almak aldığın zevk açısından çok daha mantıklı.

Son düzenleme:
Çıkışında üzerine 10 yıl geçmiş artık AAA oyun çıkmayan bir konsolu kırmak neresi suç ve exclusiveler 2 haftaya bitirmesi imkansız Xbox Series S hangi TLOU gibi başyapıt oyunlar var o yüzden PS4 almak aldığın zevk açısından çok daha mantıklı.
Kırmak online hizmetleri devam eden bir konsolda suçtur. Eğer hızlı oynarsa bitebilir ama o konsola bel bağlanmaz. AAA oyun cıkmayan diyorsunuz. Konuda fps sorunundan bahsettim. Fps çok düşük fakat series s çok daha fazla fps veriyor. Güç konusunda itiraz edebileceğinizi zannetmiyorum. Ve bir konsolda güç önemli bir etkendir.

Kırmak Online hizmetleri devam eden bir konsolda suçtur. Eğer hızlı oynarsa bitebilir ama o konsola bel bağlanmaz. AAA oyun cıkmayan diyorsunuz. Konuda FPS sorunundan bahsettim. FPS çok düşük fakat Series S çok daha fazla FPS veriyor. Güç konusunda itiraz edebileceğinizi zannetmiyorum. Ve bir konsolda güç önemli bir etkendir.

Siz 10 yıllık konsolu yeni nesil ile kıyaslıyorsunuz tabii ki de yeni nesil konsol güçlü FPS çok düşük değil sabit 30 FPS ve bazı oyunlarda 60 FPS kadar çıkabiliyor. Evet korsan suç ama artık desteği yavaş yavaş biten konsolu kırmak bence suç değil.

Siz 10 yıllık konsolu yeni nesil ile kıyaslıyorsunuz tabii ki de yeni nesil konsol güçlü FPS çok düşük değil sabit 30 FPS ve bazı oyunlarda 60 FPS kadar çıkabiliyor. Evet korsan suç ama artık desteği yavaş yavaş biten konsolu kırmak bence suç değil.
Hocam fiyatlar benzer? Fiyatlar önemli ve forumda hep series s ile kıyaslanıyor. Bazı oyunların sayısı çok az ama ps4 e destegin gitti felan yok oyun çıkmasa bile her özellik devam ediyor. Kapanan sunucu yok biten hizmet yok.

Zaten burda konsolların kıyaslanma amacı ikinci el fiyatlarının aşağı yukarı benzer olmasıdır. 60 Fps çıkabildiği oyunlar çok az bazı Online multiplayer oyunlarda çıkabilir ve bu oyunlar için PS4 almak zaten çok saçma. PS4'te 30 Fps çalışan oyunların bir kısmı Fps boost isimli harika teknoloji sayesinde 60 Fps çalışıyor ki bu özellik PS5'de bile bulunmuyor.

Geri
Yukarı