PS 4 Pro mu PS 5 mi?

Arkadaşlar 6 bin TL'ye tanıdıktan PS 4 Pro buldum. Onu mu alayım yoksa 13 bin TL'ye PS 5 mi alayım?
Ps4 Slim var bende pek oynamıyorum. Bilgisayar aldıktan sonra. Pro ve Slimin tek farkı 4K diye biliyorum. 13.000₺’ye Ps5 bulduysan kaçırma derim.Bence Fazla oyun oynayan birisi değilsen pekte gerekli değil. (Ps Plus yoksa) Ama 13.000₺’ye bu fırsat kaçırılmamalı. Bende almayı düşünüyorum bu yaz.

Arkadaşlar 6 bin TL'ye tanıdıktan PS 4 Pro buldum. Onu mu alayım yoksa 13 bin TL'ye PS 5 mi alayım?
Sanırım aradaki fiyat farkına değer mi diye sorudunuz. Değer. Bugün 13'e bulduğunuz PS5 yarın öbür gün 20 olur PS4 Pro'dan geçmek istersiniz her türlü zarar etmiş olursunuz. Gerekirse zorlayıp PS5 alın kafanız rahat olsun.

Bütçe sıkıntı değilse PS5.

Yanında PC de alacağım 50 bin TL'ye hem PS 4 Pro'yu pes Mortal Kombat Cyberpunk RDR 2 Spider-Man için aliyorum.

Yanında PC de alacağım 50 bin TL'ye hem PS 4 Pro'yu pes Mortal Kombat Cyberpunk RDR 2 Spider-Man için aliyorum.

Sadece bu oyunlar için alacağım.

Hocam PS 4 Pro kaça bırakır almak istiyorum çünkü hangi ildesiniz ben İstanbul.

12'den başlıyor.

Sadece bu oyunlar için alacağım.

12'den başlıyor.

Gaziantep.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı