PS Plus Delux'e alınca PS Plus extradaki oyunlarda gelir mi?

652229

Femtopat
PS Plus Delux'e alacagım GoW ragnarok ve GoW 18 için extradaki oyunlarda geliyor mu? Delux'e ile birlikte Delux'e aylik 70 extra 60.

Son düzenleyen: Moderatör:
Extradaki oyunlar geliyor. Onlara ek olarakta klasikler ve Deneme sürümleri geliyor.

Delux'e ile birlikte extra ve essential paketlerini de satın almış oluyorsunuz hocam. “gow ragnarök için Delux'e alacağım” derken? GoW ragnarök şu an için bir PS Plus paketine ya da oyun kataloğuna dahil ama.

“Dahil değil” demek istemiştim hocam.

GoW 3 ve GoW ragnarok Deluxe'ye dahil hocam GoW 18 de extraya dahildir daha şimdi baktım.

God of War: Ragnarök oyununu sadece 3 saat oynayabiliyorsunuz. Extra'da bulunan oyunların tamamına erişiminiz oluyor. Ayrıca klasikler kataloğu da var.

“Dahil değil” demek istemiştim
God of War: Ragnarök oyununu sadece 3 saat oynayabiliyorsunuz. Extra'da bulunan oyunların tamamına erişiminiz oluyor. Ayrıca klasikler kataloğu da var.

Yeni gordum hocam 3 saat deneme surumuymuş ksuura bakmayın.

Keşke deneme surumu olmasaymis cok isterdim oynamak.

GoW 3 ve GoW ragnarok Deluxe'ye dahil hocam GoW 18 de extraya dahildir daha şimdi baktım.

Keşke deneme surumu olmasaymis cok isterdim oynamak.

Hocam GoW ragnarök kesinlikle dahil değil. Sizin bahsettiğiniz deneme sürümü olabilir. GoW 3 Remastered ise Klasikler Kataloğundan dahil oluyor. GoW 2018 ise Deluxe-Extra oyun kataloğuna dahil.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı