PS Store Call of Duty hikaye modu olarak mı yoksa sadece ek paket olarak mı satılıyor?

haygieia

Hectopat
Merhaba dostlar. Yakın bir zamanda PS5 oyun konsolu satın aldım ve Call of Duty serisin de indirim olduğunu fark ettim ama benim aklımda olan tek soru, bu oyunlar bir DLC gibi mi geliyor anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

1715257082636.png

Merhaba dostlar. Yakın bir zamanda PS5 oyun konsolu satın aldım ve Call of Duty serisin de indirim olduğunu fark ettim ama benim aklımda olan tek soru, bu oyunlar bir DLC gibi mi geliyor anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 2190866

Bende PS4 kullaniyordum ikisi ayri oyun olmasi lazim ayrica iki oyunda DLC değil bilginize.

Ben iki oyununda hikaye modunu oynamak istiyorum bir de bu Modern Warfare 2019 PS4 versiyonu PS5 de oynayabilirim değil mi?
Oynayabilirsiniz. Konudaki sorunuza da cevap vereyim, bunlar DLC değil. İkisi de ana oyun. PS5’te bütün PS4 oyunlarını oynayabilirsiniz, onlar sürüm belirtir. O oyunun PS5 surumu varsa daha akıcı bir oyun oynarsınız, PS5’e göre optimize edilmiştir çünkü. 2019 Modern Warfare oyununu da oynarsınız ama PS4 sürümü ile oynarsınız. Rahatsız etmez bu arada.

Alttaki oyunun cross gen satılma amacı nedir ki o zaman?
Şöyle bir durum var, oyuna PS4’te başlayıp PS5’te devam etme durumun olursa kullanabilirsin. Grafik iyileştirmeleri, FPS iyileştirmeleri vb. 2019 COD’un altında PS5 yazmamasinin nedeni de PS5 sürümünün olmaması diye biliyorum. Ya aslında uzun lafın kısası şu, sen daha yeni grafiklerle, yüksek FPS ile, Dualsense özelliklerini kullanmak istiyorsan PS5 sürümüne mecbursun aslında. Yani PS5’in varsa PS4 veya PS5 yazması fark etmiyor hepsini oynarsın, olay bu.

Şöyle bir durum var, oyuna PS4'te başlayıp PS5'te devam etme durumun olursa kullanabilirsin. Grafik iyileştirmeleri, FPS iyileştirmeleri vb. 2019 CoD'un altında PS5 yazmamasinin nedeni de PS5 sürümünün olmaması diye biliyorum. Ya aslında uzun lafın kısası şu, sen daha yeni grafiklerle, yüksek FPS ile, DualSense özelliklerini kullanmak istiyorsan PS5 sürümüne mecbursun aslında. Yani PS5'in varsa PS4 veya PS5 yazması fark etmiyor hepsini oynarsın, olay bu.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı