PS3 ağ ayarları nasıl sıfırlanır?

PS3'ü açın ve "ayarlar" menüsüne gidin."ağ ayarları"nı seçin."kablosuz ayarlar"ı seçin (kablosuz ağ kullanıyorsanız).kullanmak istediğiniz kablosuz ağı seçin veya "yeni bir ağ kur" seçeneğine gidin."bağlantı ayarları"nı seçin."kablosuz" veya "kablolu" seçeneğine göre bağlantı türünüzü seçin ve "özel"i seçin. Gerekli ayarları yapın (IP adresi, alt ağ maskesi, varsayılan ağ geçidi, DNS ayarları vb.).ayarları kaydedin ve çıkın.

Hocam bu şekilde eski ağ ayarlarınızı bir nevi sıfırlayarak yeni bir ağa geçiş yapıyorsunuz. İyi sosyaller.
(Mesajımı çözüldü olarak işaretlemeyi unutmayın :) )

PS3'ü açın ve "ayarlar" menüsüne gidin."ağ ayarları"nı seçin."kablosuz ayarlar"ı seçin (kablosuz ağ kullanıyorsanız).kullanmak istediğiniz kablosuz ağı seçin veya "yeni bir ağ kur" seçeneğine gidin."bağlantı ayarları"nı seçin."kablosuz" veya "kablolu" seçeneğine göre bağlantı türünüzü seçin ve "özel"i seçin. Gerekli ayarları yapın (IP adresi, alt ağ maskesi, varsayılan ağ geçidi, DNS ayarları vb.).ayarları kaydedin ve çıkın.

Hocam bu şekilde eski ağ ayarlarınızı bir nevi sıfırlayarak yeni bir ağa geçiş yapıyorsunuz. İyi sosyaller.
(Mesajımı çözüldü olarak işaretlemeyi unutmayın :) )

Maalesef sorunumu çözemedi. Ben de çok isterdim çözüldü olarak işaretlemeyi.

Size daha iyi yardımcı olabilmem için görüntü atma şansınız var mı?

Herhalde yardım edebileceğeğiniz bir durum olamayacak çünkü PS3 hiçbir wirlees cihaza bağlanmıyor bunun hakkında bir konu açtım bir kullanıcı ağ ayarlarını sıfırlayın diyordu o yüzden bu konuyu açtım yani Wi-Fi'ya bağlanmıyor DualShock 3 de bağlanmıyor.

Geri
Yukarı