PS3 DVD Okuyucu Lazerim Bozulmuş

Arkadaşlar öncelikle bundan tam 2 gün önce PS3'üm GTA 5 DVD'sini bir süre döndürüyor sonra bırakıyor. Oyun simgesi gözükmüyor ama bazen şansa bala okuyor cd açılıyor. Bu sefer ekran kapkaranlık oluyor. Öyle tam 15 dakika bekledim GTA5'in sinematiği gelmedi. Bunu internette araştırdım ve lazerim bozulmuş. İstanbul Silivri'de oturuyorum. Bu lensi bilgisayarcılar yapabilir mi acaba? Teknosa fişi kaybettiğim için ürünü almıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun orijinal mi ? Ayrıca PS3 için harici DVD okuyucu satın alabilirsiniz.
Arkadaşım ps3 oyunları DVD değil Bluray'dir. Yani arkadaşın Ps3'ünü tamir ettirmesi gerekir. Kutulu orijinal oyun oynayabilmesi için. Başka çaresi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım ps3 oyunları DVD değil Bluray'dir. Yani arkadaşın Ps3'ünü tamir ettirmesi gerekir. Kutulu orijinal oyun oynayabilmesi için. Başka çaresi yok.

Hayır var. Taşınabilir bir okuyucu satın alması yeterli olacaktır. Ayrıca sadece Blu-Ray değil DVD'de bulunan oyunlarda vardır. Her şey tamir değildir...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı