Çözüm Ps3 Gta 4 Kasıyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Direk sayı tahmini mi yapıyoruz artık? :D Normal olabilir, bazı patlama sahnelerinde vs. 25 civarına düşüyormuş. O kadar grafik olursa olacağı budur.

Ben de oynadım bu oyunu PS3'te ve cidden kötü düşmeler oluyor. Ama biraz da oyunla alakalı çünkü GTA V'i de oynayıp bitirdim, o grafiksel açıdan çok daha yoğun olmasına rağmen FPS düşmesi çok olmadı. Yükleme süreleri kanser etti sadece beni. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende oynadım bu oyunu PS3'te ve cidden kötü düşmeler oluyor. Ama biraz da oyunla alakalı çünkü GTA V'id e oynayıp bitirdim, o grafiiksel açıdan çok dahayoğun olmasına rağmen FPS düşmesi çok olmadı. Yükleme süreleri kanser etti sadece beni. :)

Kanser mi oldun tedavisi vardır inşaallah hangi türden :)

Tabi sisteme göre değişir de mesela GTA IV bile 7850 gibi bir ekran kartında hissedilebilir takılmalar görmüştüm. Hoş ben 4850 ile oyunu 4-5 kere bitirdim... :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı