PS3 için aile yanında oynanabilecek oyun önerisi

ErenWindows7

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar PS 3 için hangi oyunları önerirsiniz? Ailemin yaninda oynayacağım için dikkat edin küfür olmasın olsa da ağır küfür 18+ sahneler olmasın.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

The ICO, Shadow of the colossus, Portal 2, BioShock, Dead Space, Tomb Raider, Dragon age Origins, DMC.

Bana Dead Space gibi 3 şahıs oyunlar lazım. FPS, PS3'te sarmıyor. Başka önereceğin var mıdır?

The ICO, Shadow of the Colossus, Portal 2, BioShock, Dead Space, Tomb Raider, Dragon age Origins, DMC.

Yüksek grafikli ve 7 GB'yi geçmeyen olsa iyi olur. Flash belleğim 7 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spider-Man: Web of Shadows, Assassin's Creed, Castlevania: Lords of Shadow, Batman: Arkham City, God of War, Darks souls, Darksiders, Sleeping dogs, ve dahası çok var kendiniz de araştırabilirsiniz, bunlar benim oynadıklarım. :)

Spider-Man: Web of shadows, Assassin's Creed, castlevania: Lords of Shadow, Batman: Arkham City, God of War, darks souls, Darksiders, sleeping dogs, ve dahası çok var kendiniz de araştırabilirsiniz, bunlar benim oynadıklarım. :)

Teşekkür ederim 857 oyuna baktım ama kendime uygun oyunu bulamadığım için yardım almak istedim.

Gran Turusmo 5 ve 6. Sırf şu oyunu oynamak için tekrar makine alıcam ama 15 yıllık cihazlara çok para istiyorlar.

Geri
Yukarı