PS4 İçin Oyun Önerisi

Quadia

Hectopat
Daha fazla  
PS4 için oyun alacağım fakat ne alacağıma karar veremedim. Aklımda COD BO3 vardı ama herkesin sevdiği Dark Souls ve Uncharted 4 çıkmışken sevip sevmeyeceğimden emin olmadığım bir oyuna para vermek istemiyorum. Ağırlıklı olarak RPG oyunlarını da oynasam FPS'leri de oynarım. Kısaca uzun süre oynayabileceğim ve mümkünse hikayesi iyi oyun arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gta 5, oynamadıysan The Last Of Us ve Uncharted Nathan Drake Collection'ı tavsiye ederim.

Gta 5, oynamadıysan The Last Of Us ve Uncharted Nathan Drake Collection'ı tavsiye ederim.
GTA 5 zaten var, The Last of Us'ın sonunu arkadaşım söylediği için oynayasım gelmiyor. Nathan Drake Collection'ı yaza doğru almayı düşünüyorum. Dediğim gibi daha çok Uncharted 4 ve Dark Souls arasında kaldım ama hala karar veremedim.

Uncharted 4 çıkmadan 1-2-3'ü bitirmek daha mantıklı olduğu için aslında Nathan Drake Collection alınabilir ama yinede yazın alacağım diyorsanız. Bloodborne ve The Order 1886 gibi oyunlara bakabilirsiniz hikayeleri gerçekten iyi.

Uncharted 4 ü alacaksanız ve önceki oyunları oynamadıysanız kesinlikle uncharted nathen drake collection ı oynamadan geçmemelisiniz. Çok şey kaybedersiniz. Dark Souls 3 çok güzel bir oyun(Sevene Allah'ın lütfü sevmeyene Allah'ın cezası). Ama bence bloodborne ü kesinlikle oynaman lazım. Bence Dark souls hayranıysanız önce bloodborne sonra Dark Souls 3 oynamanız akıllıca olacaktır çünkü oyun önceki sergilere göre baya hızlanmış. Bloodborne'ün dinamiklerine benzetmişler. O nedenle ilk önce bloodborne almak daha iyi olacaktır.
Sonuç olarak siz hangi oyunu daha çok seviyorsunuz? Uncharted'sa nathen drake collection ve sonra da Uncharted 4 alın. Ama Dark souls'u daha çok merak ediyorsanız ilk önce bloodborne sonra dark souls 3'ü almanız mantıklı olacaktır.

İnfamous second son, first light, the order 1886 herşeye rağmen last of us oynamaya değer. Beyond ve heavy rain de güzel.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı