PS4 oyunların simgeleri geç yükleniyor

SessizOyuncu35

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bazen çok ani bazen cihazı yeni açtığımda 1.5 saniyelik böyle bir görüntü oluşuyor oyun ve bildirimlerin simgelerinde. Onceden böyle bir sorun yoktu neden böyle HDD'nin doluluğundan dolayı mıdır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240423-205516.png
    Screenshot_20240423-205516.png
    526,9 KB · Görüntüleme: 21
Depolamanın ne kadarını kullanıyorsunuz? Ve cihaz ne kadar eski? Ayrıca bakımlarını düzenli yapmanız gerek yoksa bu hale gelmesi normal.

Depolamanın ne kadarını kullanıyorsunuz? Ve cihaz ne kadar eski? Ayrıca bakımlarını düzenli yapmanız gerek yoksa bu hale gelmesi normal.
Hocam ikinci el cihaz 2 yıllık ve 153 GB boş alan var.Ayrica hiç genel macun ve fan bakımı yaptırmadım.Geç cevap verdiğim için özür dilerim ceza yemiştim ondan ötürü

Hocam ikinci el cihaz 2 yıllık ve 153 GB boş alan var. Ayrica hiç genel macun ve fan bakımı yaptırmadım. Geç cevap verdiğim için özür dilerim ceza yemiştim ondan ötürü.

Bence içindeki oyunları yedekle sonra cihazın fanını ve termal macununu güzelce temizle sonra temiz bir format at cihaz yeniden eski performansına kavuşur bu tarz PC gibi cihazlarda bakım çok önemli. (sıkıntı değil )

Tamir yedekleme vs yaparlar evet. Ama sizden bir ücret elbet alırlar.
Birde hocam konuyla alakasız ama şimdi ben kupalar bölümünden kupa kazanmadigim oyunların kupa bilgisini sildim boşuna durmasın diye ama ben o sildigim kupa bilgisinin ait olduğu oyundan eğer kupa kazanırsam sildigim kupa bilgisi tekrar gozukurmu ? (kupa bilgisi 0 kupa olmadan silinmiyor hiç kupa yokken silmiştim)

Bir de hocam konuyla alakasız ama şimdi ben kupalar bölümünden kupa kazanmadigim oyunların kupa bilgisini sildim boşuna durmasın diye ama ben o sildigim kupa bilgisinin ait olduğu oyundan eğer kupa kazanırsam sildigim kupa bilgisi tekrar gozukur mu? (kupa bilgisi 0 kupa olmadan silinmiyor hiç kupa yokken silmiştim)

Kupa bilgisi hakkında net bir bilgi yok ama kupa bilgisi sadece PS3 de depolanıyorsa kupa kazanamazsın ama eğer harici olarak oyunda da depolanıyorsa kupa kazanabilirsin.

Geri
Yukarı