Ps4 Pro üretilen en son model nedir?

B01 ne demek bende bilmiyorum da. 7218b son sürüm. PS4 Pro'nun en sorunsuz en iyi cihazıdır.
Çok ses çıkardığı için içini açtım tozunu alıyordum da o sırada neler yapılabilir diye model numarasına bakarken en son model mi diye merak edip sormak istedim, yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çok ses çıkardığı için içini açtım tozunu alıyordum da o sırada neler yapılabilir diye model numarasına bakarken en son modelmi diye merak edip sormak istedim, yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Güvenilir bir yer bulup termal macun bakımı yaptırabilirsiniz hocam. Ne demek rica ederim.

Güvenilir bir yer bulup termal macun bakımı yaptırabilirsiniz hocam. Ne demek rica ederim.
Hocam yalnızca üst kapağını açıp tozunu alıp kapatıyorum, hiç vidalarına bile dokunmadım. 0 gibi kullandığım için hiç gerek yok ona açıkçası şu an için. Termal macunun sesine çok etkisinin olacağını da düşünmüyorum açıkçası.

Pal cihazlarda 7216b. NTSC cihazlarda 7218b.
Model numarasının sonundaki B01 nedir peki biliyor musunuz?

Hocam yalnızca üst kapağını açıp tozunu alıp kapatıyorum, hiç vidalarına bile dokunmadım. 0 gibi kullandığım için hiç gerek yok ona açıkçası şu an için. Termal macunun sesine çok etkisinin olacağını da düşünmüyorum açıkçası.

Model numarasının sonundaki B01 nedir peki biliyor musunuz?

Hocam üst kapağın içini açıp kapağın içini temizlemenin sesle bir alakası yok. Sesi kesmek için termal macun değişimi ve fan temizliği yapılmalı.

Geri
Yukarı