PS4 vs Xbox Series S

Ömrasf21

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda Almanya'ya gideceğim. Oradan 300 euro bütçeyle Xbox Series S veya PS4 almak istiyorum. 300 euro ile bunlardan herhangi biri alınabilir mi ve hangisi daha iyidir?

Son düzenleme:
Merhaba, yakın zamanda Almanya'ya gideceğim. Oradan 300 euro bütçeyle Xbox One S veya PS4 almak istiyorum. 300 euro ile bunlardan herhangi biri alınabilir mi ve hangisi daha iyidir?
Kazık gibi geldi yine de sizin için kıyaslama yapacağım.

En önemli kriter, oyunlar. 3. parti oyunlar her iki platformda da var bu sebepten 1. parti yani özel oyunları kıyaslamak gerek. PS4; God Of War, The Last Of Us Part 2, Uncharted 4, God Of War Ragnarok ve daha sayamayacağım birçok başyapıt ile şov yaparken Xbox tarafı One neslinde düzgün oyun çıkaramadı. Ya PS4'ün başyapıt oyunlarına kıyasla daha kötülerdi ya da Quantum Break gibi olamamış oyunlardı.

Performans olarak ise, Xbox One daha neslin başında 876p'ye düşerken PS4 hemen hemen her oyunu 1080p oynattı. PS4'ün 1080p stabil 30 Fps oynatıp Xbox One'ın 876p 25-30 Fps oynattığı birçok oyun mevcut.

Gerek oyun kalitesi, gerek oyun performansı olarak PS4 sizin adınıza çok daha iyi bir seçenek olacaktır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı