Oyun PS5 FIFA menüsünde 30 FPS veriyor

Bora1907

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 3 gün önce PS5 satın aldım. Digital sürüm FIFA oynarken menüde 30 FPS alıyorum 60 alsam sorun olmayacak. Sizce sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun zaten menünde 30 FPS veriyor. Bir problem yok. Bana göre saçma bir özellik ama EA işte ne yapabilirsin.

Ya şöyle anlatayım tam FPS'yi bilemiyrum ama yayınlarda falan izliyorum PS'si olanlara ondan çok daha kötü bir şekilde anlamadım. Onlarda 30 alıyordur herhalde 75 Hz monitörü olan abiyi izledim onunki benden çok daha iyi ve hiç anlamıyorum bu işlerden kafayı yemek üzeriyim yardımcı olabilir misinz rica etsem. Kendimi tam anlatmıyorum.

Aga selam, ayni sorun bende de var. PS5 de; EAFC 24, FIFA 23 22 hepsinde aynı. Menüler akmıyor, yavaş, FPS sorunu varmış gibi, TW ve YT izledigim herkeste inanilmaz hizli ve akici her şey. Oyun ici yani Mac'tayken kasmiyor, donmuyor, drop girmiyor ama aşırı yavaş oyun ve bu durumun internet ile alakasi yok. Ayni muhabbet NBA'de de gecerli benim için. Bunlarin disindaki tum oyunlarda her şey akici, FPS iyi, kaliteli. 144 Hz 2.0 HDMI monitor kullanıyorum, başka TV'lerde deniyorum ama hala aynı. Sorunu çözebildin mi?

Aga selam, ayni sorun bende de var. PS5 de; eafc 24, FIFA 23 22 hepsinde aynı. Menüler akmıyor, yavaş, FPS sorunu varmış gibi, TW ve YT izledigim herkeste inanilmaz hizli ve akici her şey. Oyun ici yani Mac'tayken kasmiyor, donmuyor, drop girmiyor ama aşırı yavaş oyun ve bu durumun internet ile alakasi yok. Ayni muhabbet NBA'de de gecerli benim için. Bunlarin disindaki tum oyunlarda her şey akici, FPS iyi, kaliteli. 144 Hz 2.0 HDMI monitor kullanıyorum, başka TV'lerde deniyorum ama hala aynı. Sorunu çözebildin mi?

Hocam bende 144 Hz 2 k 2.0 HDMI kullanıyorum bulamadım çözümü.

Hocam bende 144 Hz 2 k 2.0 HDMI kullanıyorum bulamadım çözümü.
Hocam, Ege arseven de mesela en az 120 HZ, 2K 1 ms monitor olsa gayet yeterli dedi bir yayında, oyun oynatıyor zaten sende de öyledir, sıkıntı yok, mactayken kasma yok, pürüzlük yok fakat ağırlık var baya. Menulerde, ayarlarda, oyuncu değiştirirken falan hep fps sorunu ve ağırlık var, anlamadım ki ne yapmamız lazim ya rezillik. Spiderman da, GTA da, GOW da olduğu gibi performance modu bekleyeceğiz artık demek ki.

Hocam, ege arseven de mesela en az 120 Hz, 2K 1 ms monitor olsa gayet yeterli dedi bir yayında, oyun oynatıyor zaten sende de öyledir, sıkıntı yok, Mac'tayken kasma yok, pürüzlük yok fakat ağırlık var bayağı. Menulerde, ayarlarda, oyuncu değiştirirken falan hep FPS sorunu ve ağırlık var, anlamadım ki ne yapmamız lazim ya rezillik. Spider-Man'da, GTA da, GoW da olduğu gibi performance modu bekleyeceğiz artık demek ki.

Aynısı hocam maçta gram sorun yok yağ gibi akıyor ama menüde sanki 30 FPS gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı