PS5 kolu orijinal mi?

lothbrok41

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Amazon'dan bir satıcıdan PS5 kolu aldım. Kutunun üstündeki kol resmi böyle tam beyaz değil de maviye çalan bir tonda hafiften. Şüphelendim doğrusu açarken. Kolda aynı şekilde tam beyaz değil de farklı bir ton gibi. Orijinal mi diye sorgulamak istedim ama seri numarasını bulamadım.

Merhaba arkadaşlar Amazon'dan bir satıcıdan PS5 kolu aldım. Kutunun üstündeki kol resmi böyle tam beyaz değil de maviye çalan bir tonda hafiften. Şüphelendim doğrusu açarken. Kolda aynı şekilde tam beyaz değil de farklı bir ton gibi. Orijinal mi diye sorgulamak istedim ama seri numarasını bulamadım.
üstünde seri numarası falan yoksa sıkıntıdır

Destek'e sor ürünü sana lisanslı olup olmadığını söylüyorlar ama Amazon replika ürün sattırtmıyor.

Nerede ürünün linki bizde bakalım 😠

Dosya Ekleri

• IMG_20231118_131107.jpg
    IMG_20231118_131107.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 107
Nerede ürünün linki bizde bakalım 😠
Satın aldığım satıcıdan son üründü maalesef

Ürünü dualsensex uygulaması ile denedim, orada kolu PS5 kolu olarak gördü ama ne derece kanıt olur bilemedim.

Burada seri numarası yok mu?

Bir çok yazı var ama sadece sayıdan oluşan bir seri numarası göremedim.

Satın aldığım satıcıdan son üründü maalesef

Ürünü dualsensex uygulaması ile denedim, orada kolu PS5 kolu olarak gördü ama ne derece kanıt olur bilemedim.

Bir çok yazı var ama sadece sayıdan oluşan bir seri numarası göremedim.
Harf-rakam karışık olur. Tam olması gereken yeri gösteriyor. Dikkatli bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı