PS5 nereden alınmalı?

• Konuyu başlatan Sytex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B
145 takipçili ve mağazanın tek ürünü bu PS5.

Hocam çok takipçili olanlarda yorumlarında olur olmadık şikayetler var. Mağazadan bile alsan aldıktan sonra sorunda ne yapacakları belli değil kumara giriyor gibi geliyor.

Satıcının bu üründe 30 değerlendirmesi var ve 9.4 puan sıkıntı olacağını sanmam.

Bazılarına TR priz bazılarına dönüştürücülü yazmış ve kutu açılıp dönüştürücü koysa bile sonuçta sıfır olup olmadığını anlamak güç ayrıca bir değerlendirmede belge çıkmadığı yazılmış bazıları fatura bile kesmiyor isme.

Hocam çok takipçili olanlarda yorumlarında olur olmadık şikayetler var. Mağazadan bile alsan aldıktan sonra sorunda ne yapacakları belli değil kumara giriyor gibi geliyor.

Bazılarına TR priz bazılarına dönüştürücülü yazmış ve kutu açılıp dönüştürücü koysa bile sonuçta sıfır olup olmadığını anlamak güç ayrıca bir değerlendirmede belge çıkmadığı yazılmış bazıları fatura bile kesmiyor isme.

Doğrudur hocam.
Soru sorulup alınması lazım.
Dönüştürücü ile mi gönderiyorsunuz?
İsme fatura kesiyor musunuz?
Gibisinden.

Doğrudur hocam.
Soru sorulup alınması lazım.
Dönüştürücü ile mi gönderiyorsunuz?
İsme fatura kesiyor musunuz?
Gibisinden.
Hocam trendyol üzerinde bulunan satıcı sorulan sorulara farklı cevaplar vermiş . Ben sorsam banada farklı bir şey söyleyebilir çarkıfelek gibi ürünü yollar sanırım.

Dönüştürücü olarak hangi dönüştürücüden satın almalıyız ? ne yazsak çıkar tam olarak ?

****** bilişim teknoloji satıcısının cevabı 8 saat içinde cevaplandı.

Merhabalar efendim ürünlerimiz tr prizlidir​

Başka birine ürün japon cihazı dönüştürücü göndermiyoruz yazmış burada atılan linkdeki satıcı bu.

Hocam Trendyol üzerinde bulunan satıcı sorulan sorulara farklı cevaplar vermiş. Ben sorsam bana da farklı bir şey söyleyebilir çarkıfelek gibi ürünü yollar sanırım.

Dönüştürücü olarak hangi dönüştürücüden satın almalıyız? Ne yazsak çıkar tam olarak?

****** bilişim teknoloji satıcısının cevabı 8 saat içinde cevaplandı.

merhaba efendim ürünlerimiz TR prizlidir​

Başka birine ürün Japon cihazı dönüştürücü göndermiyoruz yazmış burada atılan linkteki satıcı bu.

Tabii sizde haklısınız.
Dönüştürücü olarak şu üniversal ürün. Üzmez.

Tabii sizde haklısınız.
Dönüştürücü olarak şu üniversal ürün. Üzmez.
Hocam teşekkürler yarrdımınız için fakat söylemek istediğim satıcının aynı ilandaki ürün içini sorulan sorulan farklı cevaplandırmasının oluşturduğu güvensizlikti.

Hocam priz vb halledilir ürünün kendisinde problem çıkar diye korkutuyor.
Evet olay priz değil zaten satıcının aynı ilandaki ürün için hem avrupa hem asya sürümü olduğunu yazmasıydı.

Hocam teşekkürler yarrdımınız için fakat söylemek istediğim satıcının aynı ilandaki ürün içini sorulan sorulan farklı cevaplandırmasının oluşturduğu güvensizlikti.

Evet olay priz değil zaten satıcının aynı ilandaki ürün için hem Avrupa hem Asya sürümü olduğunu yazmasıydı.

Mesela şu an mağazasında ürün yok, garip.

N11 satıcısından alın bence hocam o zaman çok bir fark yok zaten.

Trendyol'da peşin taksit mevcut hocam.

Elden almanızı öneririm esnaflar 2 yıl garantili satıyor ( imza, kaşeli olmasına dikkat edin sorun olursa paşa paşa yardım etmek zorunda tamir ya da değişim) Eurasia garantinin olayı kalmadı yine birine yönlendiriyor kulaklığımı öyle aldım ümraniyede birisi bakıyormuş farkı yok yani eskisi gibi gidip teknomarkete ekstra para ödemeyin ya da internetten almayın açık kutu ya da garantisiz gönderebiliyorlar Fat kasa 12xx numaralı alın yeterli olur ileride Pro cihaza geçerseniz çok kaybınız olmaz PS5 değerleniyor + peynir ekmek gibi satıyor 2. elleri

Geri
Yukarı